opsiyonlar sonradan ekletiliyor mu?

emresezer52

Yeni Üye
İsim
a
ben daha 16 yaşındayım ama çok fena golf hayranıyım 1 haftadır aklımda şu soru var acaba şu opsiyonları sonradan ekletebiliyor muyuz? bu soruyu düşünme amacım da istediğim araba 84.400 tl ama opsiyonları falan ekleyince 97 bin tl civarında oluyor. bu yüzden de opsiyonları parça parça ekleteyim diyorum ama opsiyonların sonradan ekletilip ekletilmeyeceğini bilmiyorum. şimdiden bilgilendirmeleriniz için sağolun  :)

@emresezer52 Hoşgeldin kardeşim :) Forumun en küçük üyesi ünvanını kaptırdım :D

Opsiyonlar sonradan ekletilebiliyor ancak hepsi değil, ve tabiki daha masraflı oluyor, mesela renkli ekranlı yol bilgisayarını opsiyon olarak 500(daha düşükte olabilir) tl dolaylarında alabiliyorken sonradan taktırmak istediğnde komple gösterge paneli değiştiği için 2000tl dolaylarında bir fiyat çıkıyor

Burda önemli nokta, aracını oluştururken bütçeyi de fazla zorlamadan opsiyonlarda nokta atışı yapmak, ergo active koltuklar gibi mesela :)

emresezer52 dedi:
ben daha 16 yaşındayım ama çok fena golf hayranıyım 1 haftadır aklımda şu soru var acaba şu opsiyonları sonradan ekletebiliyor muyuz? bu soruyu düşünme amacım da istediğim araba 84.400 tl ama opsiyonları falan ekleyince 97 bin tl civarında oluyor. bu yüzden de opsiyonları parça parça ekleteyim diyorum ama opsiyonların sonradan ekletilip ekletilmeyeceğini bilmiyorum. şimdiden bilgilendirmeleriniz için sağolun  :)
emrecim hoşgeldin aramıza. 16 yaşındayken golf forumuna üye olmak aklımın ucundan geçmezdi valla. bu yaşında kaliteyi güzelliği görmüşsün Allah bozmasın diyelim. inşallah ehliyetini aldığında durumun da el verirse istediğin araca sahip olursun hayırlısıla.

emresezer52 dedi:
Hoş geldin kardeş ;) Sonradan eklediğin çoğu opsiyon fabrikasyon gibi olmayacaktır ve %99'u daha maliyetli oluyor.

Sadece karartmalı arka cam mantıksız diyebilirim. Çünkü o olsa da çoğumuz film çektiriyoruz. Onun haricinde aklında olan herşeyi aracı alırken ekletmeni tavsiye ederim...

Geri
Üst Alt