Golf 7 Logo Geri Görüş Kamera Açılmama Sorunu

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
Selamın aleyküm arkdaşlar, Aracımda fabrikasyon logo geri görüş kamerası bulunuyor fakat bazen birden fazla manevra yaptığımdan 2. ve 3. r ye taktığımda kamera açılmıyor.

Bununla alakalı daha önce problem yaşayan oldu mu ve bu sorunu nasıl çözebilirim?

benim android teybin kamerası göstermemeye başladı fabrikasyon değil benimki bu kameraların fiyatı nedir bir de kimler ypar bunu ben pek anlamıyorum bu işlerden okudukça öğreniyorum

Upvote 0

Mrb
konuyla ılgısı yok ama yenı konu acmamamk için buraya yazıyorum kusura bakmayın. asağıda ya eklediğim geri görüş kamerasını tavsıye edermısınız almak ıstıyorumda.
170 ° HD AHD 1080P rozet kapak amblem dikiz geri görüş kamerası VW Golf Polo için 6R 6C CC Beetle Polo B6 B7 B8 EOS t-roc Passat
Bu yazdığım model B8 passat olan geri görüş diye anladım . ve dinamık olan hıgh modelmıdır ?
fiyatı şu anda cazip gibi
vergiler dahil 3886 TL
Aliexpresste satıcı Haisunny
Bilgisi tecrübesi olan arkadaslar yardımcı olursa memnun olurum

Son düzenleme:
Upvote 0
Mrb
konuyla ılgısı yok ama yenı konu acmamamk için buraya yazıyorum kusura bakmayın. asağıda ya eklediğim geri görüş kamerasını tavsıye edermısınız almak ıstıyorumda.
170 ° HD AHD 1080P rozet kapak amblem dikiz geri görüş kamerası VW Golf Polo için 6R 6C CC Beetle Polo B6 B7 B8 EOS t-roc Passat
Aliexpresste satıcı Haisunny
Bilgisi tecrübesi olan arkadaslar yardımcı olursa memnun olurum
Merhaba. Aracınızda hangi ünite var ?

Upvote 0
Merhaba
Aracımdakı unıte 3Q0035824C
Bu ünite geri görüş kamerası destekliyor. Çizgilere duyarlı modelı ıstıyorum. B8 passat olan sanırım. aliexpresstekı haisunny ısımlı satıcının ürününün iyi olduğunu okumustum buradan. şu an da ındırım var. Hangi ürünü almalıyım?

tsk ederım

Upvote 0
Merhaba
Aracımdakı unıte 3Q0035824C
Bu ünite geri görüş kamerası destekliyor. Çizgilere duyarlı modelı ıstıyorum. B8 passat olan sanırım. aliexpresstekı haisunny ısımlı satıcının ürününün iyi olduğunu okumustum buradan. şu an da ındırım var. Hangi ürünü almalıyım?

tsk ederım
Üniteniz HD AHD 1080P desteklemez boşuna almayın

Upvote 0

Ekli dosyalar

• IMG_8690.jpeg
    IMG_8690.jpeg
    93.5 KB · Görüntüleme: 12
Upvote 0
çok tsk ederım. Burada Sony lens ntesc-cvbs yı mı secmelıyım yoksa Ahd 1080pto cvbs mı secmelıyım?
ve son sorum bu kamera direksiyona duyarlı hareketlımıdır ?

Upvote 0
sony lens olacak işaretledim zaten. Direksiyona duyarlı değil bu sabit çizgiler var mesafeyi gösteren
çok tsk ederım. Burada Sony lens ntesc-cvbs yı mı secmelıyım yoksa Ahd 1080pto cvbs mı secmelıyım?
ve son sorum bu kamera direksiyona duyarlı hareketlımıdır ?

Upvote 0
hocam şöyle, geri vitese alındıgında açık kalma değil dediğim.

normal düz bir şekilde park ediyorum , iniyorum kamera yukarı kalkık halde. bir kaç kere r alıyorum 1 e alıyorum stop ediyorum, artık ne zaman şansa düzelirse.
Hocam bende de aynı durum bir senedir var çözümü ne bilen var mı acaba?

Upvote 0

Geri
Üst Alt