XENON DAN LED E DÖNÜŞÜM ( VİDEO EKLENDİ )

benim 12 şubatta ilk muayene var... şimdi ben xenon 4500k çıkarım normal ampül taksam oluyor değil mi [mention=11839]HONEY[/mention]
Halojen ampul ya da ucuz led tak gecer ustadim

Muayne yeri yakinsa tekrar giderim dersen xenon ile şansıni dene gecenler olmuş önceden

Halojen ampul ya da ucuz led tak gecer ustadim

Muayne yeri yakinsa tekrar giderim dersen xenon ile şansıni dene gecenler olmuş önceden
@HONEY  ampül temin edim takayım ben ya bana uzak ama bu kurtköydeki yer iyi geçer diye duydum ama riske girmicem...

[mention=11839]HONEY[/mention]  ampül temin edim takayım ben ya bana uzak ama bu kurtköydeki yer iyi geçer diye duydum ama riske girmicem...
Evet işi garantiye almak lazım

Bosta h7 halojen ampul var yarin fatih gidecegim birakayim mi vereyim

Bende de var abi boşta halojen @metinkar

dersenki ver led 360 takıp deneyeyim :)  onu da verebilirim :)  işinin 2 sokak önündeyim biliyorsun :)  

beklerim:) ufak sorun pandemiden dolayı binaya giriş yasaklandığı için içeride misafir edemeyeceğim:( sokakta halay çekeriz:)

beklerim:) ufak sorun pandemiden dolayı binaya giriş yasaklandığı için içeride misafir edemeyeceğim:( sokakta halay çekeriz:)
Biz de Golfüne bineriz abi ne olacak :)  çay yapıyordur herhalde senin araç, yapması lazım yani o kadar özelliğe :)  aç koltuk ısıtmayı tamamdır işte :)  

Abiler bu ara bu far değişimine takmış durumdayım. 2015 comfortline aracımda orjinal mercekli xenon var. 

Ben şimdi çift j 'ye geçince sorunsuzluk ve performans için ne yapmalıyım ?

Şimdiden teşekkürler efendim 🥰

Abiler bu ara bu far değişimine takmış durumdayım. 2015 comfortline aracımda orjinal mercekli xenon var. 
Ben şimdi çift j 'ye geçince sorunsuzluk ve performans için ne yapmalıyım ?
Şimdiden teşekkürler efendim [emoji3059]
Hocam

Orjinal mercekli xenon fardan

Cin mali cift j ye gecmenizi onermem

Aydinlatmaniz kotuyse ampullerinizi yenilemenizi öneririm

@HONEY kötü değil, aracı değişmektense farları değişip hevesimi alayım diyorum. Ne dersiniz ? Siz bunları yaptırmışsınız o yüzden özellikle size danışıyorum.

Geri
Üst Alt