Zonguldak'ta Vagcom Yer Tavsiyesi

@Gökhan Bilgin Teşekkür ederim Gökhan bey.. Kodlama ve vag com dan hiç anlamıyorum. Bu sebepten ötürü Samsun yakınlarında arkadaşlarımla tanışmış olup, kodlamada yardımcı olmalarını istemekteyim. Kablo satan arkadaşımızla da iletişime geçtim

[mention=11839]HONEY[/mention]Hocam bana özelden iletişim bilgilerinizi yazabilir misiniz. Kablo ile Arabaya bağlandığınızda kodlamalarınızı düzelteyim. 
Tekrar buradan da teşekkür ederim cok mutlu ettin aksam aksam ilgin için cok sagol

47 yasindayim 18 lik ergenler gibi sevindim

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: MSE
hayırlı akşamlar arkadaşlar Kusura bakmayın sizi rahatsız ediyorum. 2006 model golf5’im var Çin’den led tipi kapı altı aydınlatma lambalarını aldım fakat montaj aşamasına geldiğimde  o kadar basit bir işlemler değilmiş kabloları hangi Soketin kaçıncı pinine giriş yapacağım bilmiyorum . Kodlama vs işlemler gerekiyormuş. Forumda da yeniyim maruz görün :) yardımcı olabilirseniz çok sevinirim  montaj konusunda iyi akşamlar.

@Beşiktaş1903 cok iyi olur usta. 2 gün önce de bartındaydım daha erken konuşsaydık uğrardım yanına. Nasıl iletişim kurarız ?

Geri
Üst Alt