Gezinirken şöyle bişeye rastladım

2007 yılında Kardeşimin şirket aracı sıfır km. dizel Opel Corsa'sı aynen bu arızaya bağlı olarak yolda kalmıştı.

Fabrika garantisiyle motor tamir oldu.

Fakat Yunus Hocamın paylaştığı fotoğrafı ilk kez görmüyorum. Fenomen olmuş fotoğraflardan ve Golf özelinde  Vw düşmanı olanların bayrağıdır.

Ben o adama muhtemelen beni anlamayacak olsa da şu yanıtı verirdim.

Yazdığın gibi araba kullanıyorsan sana değil  arabaya üzülürüm....

Bayinin adı kocaman yazıyor hemen yukarıda. Onu doğru yazsaymış bari.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aykan o aracı sıfırı ile değiştirdi, ciddi bir durum kabul ama süreç kolay değil bayii içinde kullanıcı içinde.  Zaten aykan servis tarafında pek müşteriyi memnun etmiyor. @Umut abi de belirli sıkıntılar yaşamıştı.

enpisagor dedi:
Aykan o aracı sıfırı ile değiştirdi, ciddi bir durum kabul ama süreç kolay değil bayii içinde kullanıcı içinde.  Zaten aykan servis tarafında pek müşteriyi memnun etmiyor. @Umut abi de belirli sıkıntılar yaşamıştı.
Aykan'ın servis kanadında sıkıntı yaşadım hocam. Dinliyorlar dinliyorlar ama hiçbir icraat yok... Umut abiye yarım saat anlattım yaşadığım sıkıntıları.

Aklıma gelmişken;

@Umut abi online randevu aldıktan sonra arayıp teyit ettirmek mi gerekiyor demiştin bir yazında ?

@Orhan Hoca

Hocam başta Umut abinin yazdığı mesajı bulamamıştım ama şimdi buldum. VW Aykan'ın ilgisizliği nedeniyle sormuştum onu. Bende geçenlerde Volkswagenim'den randevu aldım hemen aradı Konya Gökmen Otomotiv.

Pazar günü Volkswagenim üzerinden(online) bu sabah için randevu almıştım,normalde servisin teyid edip bana dönüş yapması gerekiyormuş ama unutulmuş.Dün akşama doğru arayıp sabaha geleceğim randevumü teyid için arıyorum dediğimde öğrendim(randevumun geçerli olmadığını),neyse buyrun gelin sabah dediler ...Aklınızda bulunsun gitmeden önce teyid edin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt