TRABZON BAHADIR OTO SERVİSİ...REZALET!!!

yusuf dedi:
@Olcay

Geçmiş olsun hocam. Ufak ufakta olsa bu sorunların hepsi bizim için büyük sorunlar.

Doğuş işin arkasında durmaya çalışıyor ama arayıp sormak lazım hocam.
@Yusuf hocam doğru söylüyorsunuz da iş güç çoluk çocuk derken 5 tl etmeyecek bir plastik parçası için nefes tüketmeye, zaman öldürmeye ne kadar değer diye düşünüyor insan. Önemli bir parça olsa elbette işin peşini bırakmayız.

Allah Korusun Trabzonu

Orhan dedi:
Bende mecburiyetten gittim 3. bakım için hocam. nasıl çıkmak istedim oradan anlatamam. azap azap. bakım olmuş oldu işte. s=bur2
Allah tekrarını yaşatmasın ne diyebilirim ki.maalesef ne kurumsallık ne işbilirlik yok . Mecbur kalmassin birdaha umarım.

One Life Live it.!!!

Hocam geçmiş olsun. Ben bu konuda biraz Doğuş'u suçlu buluyorum yine. Sanki bi denetimsizlik söz konusu gibi. Benim de durumum bilenler bilir Avek de 2 kez aracıma hasar verildi. 2. hasardan bu yana 18 gün geçti hala ikame araç vericekler arayacaklar aracı bırakıcam yapılcak. Sürece bakar mısınız. Kontrol mekanizması ya ağır işliyor yada hiç. Oysa araç sahibi olmak için verdiğimiz paranın yanında servisler için verdiğimiz paralar + garantiler vs.ler bu mekanizmayı hizmet verenler açısından biraz zorlamalı. Ne kadarda olsa elit bir markasın. 

Servisler de cidden sıkıntı var malesef.

One Life Live it.!!!

Aracın Şu soğutma pompası değişimi yapıldı diye telefondan bana haber verdiler. dedim faturasını verin baktım orda yazmıyor değişim diye. sökme takma yazmışlar. ya sabır dedim... Kim işini adam gibi yapmıyor ve insanlardan kar elde etmeye çalışıyorsa Allaha havale ediyorum. Memlekette uzak olduğumdan bişi diyemedim ama onlar anladı çok şey demek istediğimi....

One Life Live it.!!!

Herkese merhaba,

30 bin bakımımı yaptıracam ama çevremdeki herkes (aynı zamanda sizin yazdıklarınızla da teyit ediyorum) bahadıra gitmemem gerektiğini söylüyor. Benim extra şikayetlerim var araçta. fren balata sesi, dokunmatik ekran vs. Rize bayisini önerirmisiniz.

@Baris61 Rizeyi öneririm hocam. gayet iyi niyetliler en azından. 

ŞAkir bey var servis danışmanı benimle hep o ilgilenmişti.

Not: 22 bin km de iken benim aracında fren dsıklerinde ugultu olmasından dolayı değişim gerçekleşti.

@Ender Benim sorunlarım balatalarda gıcırdama, ön konsol cızırtı, dokunmatik ekran hassasiyeti:)

Bu arada gizli özellik için Trabzonda önerebileceğiniz yer varmı Ender Hocam

Geri
Üst Alt