Araç oluşturucu

@silvershadow ve @yusuf  hocam öncelikle bu araç oluşturucu için ellerinize ve aklınıza sağlık. süper bi hareket.

teşekkürler.

@silvershadow  @yusuf

Hocam listenin  en altında veya uygun bir yerde oluşturduğumuz aracı donanımların  fiyatlarıyla birlikte alt alta özetini görebilirsek daha şık olur sanki?  Emekleriniz için tşkler

Golf 7 1.2 tsi dsg comfortline

Sürüş komfort 1520 tl

Ergo koltuk 1100 tl

Vb..

Vb.. Gibi ...

axi2934 dedi:
@silvershadow  @yusuf

Hocam listenin  en altında veya uygun bir yerde oluşturduğumuz aracı donanımların  fiyatlarıyla birlikte alt alta özetini görebilirsek daha şık olur sanki?  Emekleriniz için tşkler

Golf 7 1.2 tsi dsg comfortline

Sürüş komfort 1520 tl

Ergo koltuk 1100 tl

Vb..

Vb.. Gibi ...
Üzerinde çalışıyoruz hocam. Oluşturduğunuz aracı kaydetme ve PDF olarak özetini alma yapacağız. Yakında...

Bu özet ile bayiye gitmek hoş olacak hem siz için hem biz için ;)

@yusuf

Süpersiniz :) bende ekran görüntüsüyle giderim diye düşünüyordum. Çıktıda iyi fikir ☺️

arkadaşlar ben sızın aranıza yenı katıldım golf tutkum henuz yenı... 2015 almaya dusunuyorum ındırımler baya baya cazip fakat alırsam 2016 model geldıgınde pışman olurmuyum yoksa al gıtsın degısecek muthıs bısey yokmu dersınız? lutfen yorum?

muslumbingollu dedi:
arkadaşlar ben sızın aranıza yenı katıldım golf tutkum henuz yenı... 2015 almaya dusunuyorum ındırımler baya baya cazip fakat alırsam 2016 model geldıgınde pışman olurmuyum yoksa al gıtsın degısecek muthıs bısey yokmu dersınız? lutfen yorum?
Değerli Hocam;

Uzun yıllar kullanırım derseniz modelin önemi yok

ama bir iki yıla satarsanız model yılının önemi var. 2016 yılında eklenecek özellikler Temmuz sonrasında üretilenlerde ve şimdi teslim olan modellerde değişiklikler yapıldı.

Model farkı olarak ya mevcut indirimi iptal edecekler ya da zam yapacaklar ama muhakkak fark olacak 2015 modellerden.

Bu fark 2bin liradan aşağı olmayacaktır. Bana kalırsa değmez. Şu andaki indirimlerden faydalanabilir ve Bu farka donanım alıp kullanılır keyifle bana kalırsa.

çok tesekkur ederım hocam bende bılıyorum cok fark yok ve suan cam tavanlı hıghlıne fıyatını 84 bın tl fıyat aldım... bu 2016 model olsa en az 91 bin olur en az... işte bu guzel ındırım benı heyacanlandırıyor tek takıntı yapacagım olay ıc dizaynında ve donanımında müthiş bir degısıklık olurmu sorusu? dış kasada hıcbır degısıklık ok dıye teyıt ettım ama dedıgım gıbı golf tutkum yenı oldugu ıcın pek bılemedım burdakı tecrubelı arkadaslara sorayım dedım.. :)

muslumbingollu dedi:
çok tesekkur ederım hocam bende bılıyorum cok fark yok ve suan cam tavanlı hıghlıne fıyatını 84 bın tl fıyat aldım... bu 2016 model olsa en az 91 bin olur en az... işte bu guzel ındırım benı heyacanlandırıyor tek takıntı yapacagım olay ıc dizaynında ve donanımında müthiş bir degısıklık olurmu sorusu? dış kasada hıcbır degısıklık ok dıye teyıt ettım ama dedıgım gıbı golf tutkum yenı oldugu ıcın pek bılemedım burdakı tecrubelı arkadaslara sorayım dedım.. :)
Hocam öyle bir değişiklik kesinlikle olmayacak. İçiniz rahat olsun. En fazla 1-2 donanım eklenir.

muslumbingollu dedi:
Değerli Hocam;

Şu konuya davet edeyim sizi

http://www.golftutkusu.com/neden-golf-almaliyim/golf-sasi-degisim-tarihleri-ile-mk8'in-olasi-cikis-tarihi/msg304/#msg304

Orhan Hoca dedi:
samsunda değerli bir st ye mail attım. araç oluşturucu nasıl olmuş yakında eline çıktıyı alanı yanınızda görürseniz şaşırmayın diye.

ST memnuniyet listesi konusunu da link olarak paylaştım kendisiyle. vw toplantılarında belki konuşulur.

http://www.golftutkusu.com/yetkili-servisler/hangi-st-hangi-bayi-memnun-kaldiklarinizi-yazin/

golftutkusu bayi çalışanı seçiyor ve araç oluşturucu listesi veriyor. :( '
hocam altyapıyı alıp kopyalamasınlar?  :eek:

@maniax

Mümkün değil hocam. Böylesi hiçbir markada yok. Olması da çok zor. Kullanıcı yorumu var her opsiyonda ;)

Geri
Üst Alt