Kalpten kalbe giden tek otomobil Golf

enpisagor

Katılımcı Üye

İsim
Can
Reklam çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim.

@Hk80 Benimde dikkatimi çekti, ulen  reklama koyulmaz mı U Led ama güzel olmuş reklam, golf her hali ile güzel mi demek istiyor? Plakalara dikkat edilmiş ama dedim anlattığı arabayı mı alacak yok farklı 34 KB ... oluyor neyse ki :D

enpisagor dedi:
@Hk80 Benimde dikkatimi çekti, ulen  reklama koyulmaz mı U Led ama güzel olmuş reklam, golf her hali ile güzel mi demek istiyor? Plakalara dikkat edilmiş ama dedim anlattığı arabayı mı alacak yok farklı 34 KB ... oluyor neyse ki :D
neyse bende bozmayayım dedim golfü sildim mesajı,

@Hk80 Fark ettim neden bozulsun :) fark edilmeyecek gibi değil  :'(

Golf her hali ile güzel. En boşu bile sahibine güzel. Golf bir tutkudur 1974'ten bu yana devam eden.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kızla çocuğu Golf'ün içinde gösterdiğinde Gelinlik ve damatlıkla la olsalar daha hoş olurdu. ☺️

İzlerken insan istemsiz olarak gülümsüyor bu sadece bende mi oluyor yoksa sizde de varmı ?? :D

theGenius dedi:
Golf her hali ile güzel. En boşu bile sahibine güzel. Golf bir tutkudur 1974'ten bu yana devam eden.

en boşu bende hocam :) Çok mutluyuz  8D

Mevzu reklamken, bu reklamı çok beğeniyorum.. Aşkı ateşliyor  :)

yusuf dedi:

en boşu bende hocam :) Çok mutluyuz  8D
Yusuf hocam bu aşkın donanım seviyesi yok :) hepimizin tutku seviyesi highline hatta exclusive :)

gdervisoglu dedi:
Mevzu reklamken, bu reklamı çok beğeniyorum.. Aşkı ateşliyor  :)

Beetle de güzel ama bir golf değil :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt