Jump to content

silvershadow

Hangi Rengi Neden Seçmeli veya Seçmemeli?

Recommended Posts

Son 3-5 ayda şu kiremit golflere biraz burun kıvarmadık desek yalan olur
Hep nerde o eski "gün batımı "golfler dendi
Güneş/ışık oyunları/yansıma  insan gözü yanılsamaları
Şu kiremit??  bu resimlerde sınıfı geçer pozlar vermiş ilginç??
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-mutlular-dan-0-km-golf-1.5tsi-highline-cam-tvn-pluskis-pkt-plusgeri-grs-821507106/detay

Ortadirek mod arabadan gına geldi,şöyle bir highline'ım olsun da varsın kiremit renk olsun.2991075f3472d2bc307aa3b32baf208b.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnsanoğlu yapısı hocam 

Çıta yüksetme psikolojisi?

Eger şakkk diye alınacak ekonomi mevcut değilse Arabanın sorunluzlugu nazarsızlığı ile mutlu olmak lazım

Yarın evin otoparkından çıkarken bahçe duvarına sürtüp kapıya 50 santim faça atılırsa da insan dünkü halini düşünüp değerini daha iyi anlıyor. (O zaman gözüm highlinelara keşke gitmeseydi keske elimdeki de baba araçmış dersiniz)

Bozulmayan/sorun çıkarmayan façasız/çiziksiz/ bir golf sonucta golftür (yıkayıp cilalayacaksınız tabi )

Bu arada bu tip nazarlar icin

Olacağı varsa olur tabi.önüne geçilmez

Olmadı sürece keyfini sürmek lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage insanoğlunun gözü doymaz hep daha iyisini ister şu paket olsun şu renk olsun ihtiyacı yeterki giderilsin hemen başka şeyler ister. İhtiyaçlar sınırsızdır ama eldekiyle yetinmek en iyisi. Bende satıp Passat alacaktım sonra döndüm baktım ne gerek var buda gidiyo oda biraz bagajı küçük çok bagaj lazım olursa yatır arka koltukları al sana variant bagajı dedim🙂 Birgün bıkarsam verecem hanıma o kullansın 5 senede o kullansın golfler güzel araba sırf satmamak için retrofit işlerine başladım. Koltuk ısıtma yolda. Sonraki ay kör nokta pla. Sonrada bi ACC lane assist tadından yenmez😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam yarış mavisinden bahsetmedik yakın zaman önce aldığım aracım. Gerçekten çok dikkat çekici fakat bakımı zor bir renk.

WhatsApp Image 2020-05-16 at 16.29.55 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-05-16 at 16.29.55.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...