Geri Görüş Kamerası Yön Çizgileri

Yavuz60

Yeni Üye
İsim
Yavuz
Herkese selam ...

Aracımı sıfır olarak aldım. Aracı teslim almadan serviste amblem ici geri gorüs kamerası taktırdım ve kodlaması yapıldı. Sıkıntılardan biri kamera acılıp kapandıkca garc gurç ses yapıyor bu normal midir? Bir diger sıktındıda kamera açıldıgında ekranda cıkan yön tayin cizgileri direksiyonla birlikte hareket etmesi gerekirken benim aracımda sabit kalıyor. Bu kodlamadan kaynaklı bir durumudur başına gelen veya cözümünü bilen varmı ? 

Cevaplar icin simdiden tesekkurler...

Fabrikasyon geri görüş kamera kalitesini beğenmedim, görüntü hd değil gibi çok net değil biraz parazitli. Normal mi acaba? Bir de bazı geri görüşlerde farklı kamera menüleri çıkıyor, geniş açı vs gibi, bunlar yan sanayi mi?

Upvote 0

Fabrikasyon geri görüş kamera kalitesini beğenmedim, görüntü hd değil gibi çok net değil biraz parazitli. Normal mi acaba? Bir de bazı geri görüşlerde farklı kamera menüleri çıkıyor, geniş açı vs gibi, bunlar yan sanayi mi?
Golf standart Modülsüz fabrikasyon
Passat b8 (golfe uyumlu) Modüllü
direksiyona tepki çizgileri mevcut park yeri açı görebiliyorsun
Modülsüz 2200 TL
Modüllü 2500 TL fiyat aldım
300 TL büyük fark değil Modüllü takacağım

Upvote 0
Bende hareketli logo taktirdim

2.000 tl simdi nedir fiyati bilmiyorum

Cizgili hareketli olsun bizim olsun

Upvote 0
Merhaba arkadaşlar yeni başlık açmadan burdan yazıyorum. Bazı ilanlarda low kamera high kamera yazanlar var. Aradaki fark nedir.

Upvote 0

Geri
Üst Alt