Yeni Aracımız “BEN386”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@metinkar Adaptif mi tek j mi abi, bu arada hayırlı olsun ben bu son zamanlarda vazgeçtim led 360 yada mercek değişikliği düşündüm aklımda atölyesemih 3000 lira biled fiyatı verince dedim zaten bi tane far parası

@GodThread tek j yapacağım bana yeterli oluyor...  tek j far takımını ben istanbulda 4500₺ buldum mevcut farı verme yasa satma durumunda bu daha da aşağı inecek far kolay önce diğer malzemelerin bilgilerini tespit edip temin etmek...

@metinkar Adaptif mi tek j mi abi, bu arada hayırlı olsun ben bu son zamanlarda vazgeçtim led 360 yada mercek değişikliği düşündüm aklımda atölyesemih 3000 lira biled fiyatı verince dedim zaten bi tane far parası

@metinkar Yani 3 bin bi lede projectore verileciğine 4.5 orjinal far alıp yapmak daha mantıklı açıkcası benim içinde orjinal tek j yeterli gelicek gibi ama gönlüm adaptif dla lı farda o da çok masraflı ve daha zor bulunur diye düşünuyorum

@GodThread tek j yapacağım bana yeterli oluyor...  tek j far takımını ben istanbulda 4500₺ buldum mevcut farı verme yasa satma durumunda bu daha da aşağı inecek far kolay önce diğer malzemelerin bilgilerini tespit edip temin etmek...
Ayrıca tek j de tek beyin var abi, beyin için de çok fazla masraf olmaz düşüncesindeyim

Çift J dlasızda yapabilirsiniz , adaptif oluyor sonuçta.. ekstra uzun far asistanını kullanırsınız. Bence yatırım yapilacaksa adaptif far yapılmalı ;)  

@forjust1day adaptif işi çok cezbediyor abi :) Ama uygun ve kaliteli far bulmak lazım beyinleri ile aliexpreste set olarak sıfır satılıyor beyinler. Fakat farı set olarak satan pek bulunmuyor sağ sol ayrı var hep beyinleri de üstünde mevcut değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt