Jump to content

mimartayyip

Siyah Golf 6 shanghai jant nasıl olur?

Recommended Posts

Dostlar siyah Golf 6 aracıma shanghai jant almayı düşünüyorum aracım Trendline sac janta sahip ben shanghai jant alsam kendi bijonlarım ile takabilirmiyim bijon kısa gelme gibi bir olay yaşanır mı acaba? 

Birde daha önce golfe takan var ise görsel paylaşabilirim bizlerle acaba 

IMG_20190728_172125.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Satın alınmadan önce  bir denemekte fayda olabilir çünkü 6 ile 7 arasında jant offsetlerinin duruşu farklı olabilir. 7 de çok güzel spacerlı gibi limitte duruyordu. 6 da sürtme olamaması için baştan denenmeli.

Birde bu jantı gösteren yaydı, 3.5 cm yay ile çok güzel olmuştu.gvnm2.thumb.png.4f3b813ebbd1cbbb2c7231f60e132b3b.pngIMG_0042.thumb.jpg.02aa0838e69faf52df00e4bf07370e6b.jpg

tarihinde aaron tarafından düzenlendi
SCC ve guvenc bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@aaron  bendeki bijonları olmazsa oda büyük bir ayrı masraf alacağım jant lastiksiz hemen deneme şansım yok ama bijon standart olmazmı sizce? 

Birde kışlık 205,50,17 sıfır lastiklerim var bu janta olurmu acaba hocam? 

Cevabınız için teşekkür ederim bu arada 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Emre0629
      ALINIK 18 sebring jant lastik
    • Yazan: omurkadir
      16.10.19 Edit: Arkadaşlar lastiklerimi verdim  sadece jantlar satılıktır.

Ürün Adı: 16" Hita jant takımı
      Detaylar:  2019 Mayısta satın almış olduğum Golf 7.5 Comfortline aracımın 16" Hita jant takımı. Ürünü aracımda 7000km kullandım. 17" jant lastik takmış olduğumdan dolayı satılıktır. Jantlarda hiçbir çizik hata vs. yoktur. Sıfır hali nasılsa öyledir.
      Fiyat:  2200₺
      Fotoğraf:  

• Yazan: mehmettopuz
      Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar, malum önümüz kış Golf 7 Comfortline aracımda yazlık 205-55/R16 lastik yerine 225-55/R16 kışlık lastik takabilir miyim? Düz yerde kullanıyorum aracı ve ev iş arası kullanacağım (4km) bazende şehir içi kullanım. Jant genişliği 6,5j diye biliyorum çekincem taktığımda yanaklar çok balon gibi durur mu diye. Ayrıca lastik genişliği ve yüksekliği de artacağından herhangi bir aksama sürtme sorunu çıkabilir mi? 
      Yardımlarını için şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: onurmat
      Ürün Adı:  Replica S-Line Jant ve Contiental Lastik Takımı
      Detaylar:  Jantlar temizdir 5x112. En dış yanakta ufak tefek kaldırım çizikleri vardır.

Lastikler ön/arka Continental hız lastiği 225/45/17 (0619 Üretim Önler) (2815 Üretim Arkalar)
      İsteyene tek tek jantların resmini gönderirim
      5x112 18'' Clubsport Jant Lastik takımı ile takas olur.
      Fiyat:  1750 TL
      Fotoğraf:  

• Yazan: Uğur Taşçıoğlu
      Önecelikle herkese selam dostlar. Forumunuza üye olarak aranıza yeni katılmış birisiyim. 2014 1,4tsi dsg comfortline sahibiyim. 2yıl dolu dolu orjinal haliyle kullandık aracımızı.
      Şimdi toplu bi değişim sürecine girmek istiyorum. Öncelikle jant olayı. Forumunuzun her konusunu A'dan Z'ye inceledim. Çok güzel yanıtlar, yönlendirmeler ve deneyimlerinizi iletmişsiniz. Bende naçizane olarak sizden bir kaç tavsiye almak istyorum. İzninizle.. (Orjinal hali fotolarda mevcut, görüldüğü gibi lastikle çamurluk arası bayağı var)

-17" mi yoksa 18"mi karasız kaldım. 18'e geçersem geçmesemde yay almam gerekecek okuduğum kadarı ile. Bu yaylarda marka ve model olarak ne önerirsiniz? Konforu ve rahatlığı bozmayacak şekilde. Kasislerde tümseklerde beni üzmeyecek şekilde.
      -Lastik olarak öneriniz nedir? Çok pahalı markalara kaçmalımıyım? Yoksa muadili uygun fiyatlı şastik önerileriniz nedir? Goldenbridge, starmaxx vs vs.. Lastiklerde virajlarda 225'liklerin davlumbaza sürttüğünü falan okudum bi kaç konuda, bu sürtmeyi yapar mı? 
      Cevaplarınız için şimdiden tüm ustalara ve hepinize teşekkürler..

• Yeni Oluştur...