navigasyon mib 2.5 önemli

turgay8268

Üye
İsim
trg
selam arkadaslar aracinda orninal navigasyonun 2018 yada 2019 sürümünü kullanan varmı altura soruyorum 2019 yok 2018 de yok en son 2017 diyor bu konudan dolayi dogusla sikayete bulundum 

https://webspecial.volkswagen.de/vwinfotainment/tr/tr/index/guncellemeler/harita-indir#/?car=d64a56bf-64e4-4c9d-b11e-d8d0a4e3c04f&navi=a7208a1f-88e4-4be9-b8c4-5cb805deaa59   bu sitede buldugum orjinal yazilkm haritasinda modeli seciyosun teyp modelini seciyosun hritalar indirilip kurulabiliyor tarifide var  yapabilen arkadas burdan guncellesin banada yatdimci olursa sevinirim bu sabah alturda randevum var bu konuyla aimdi bu linki servis sefinin gozunu  onunde acicam  gostericem ama sormak istedim suan aracinda hatita yazilim 2017 den daha yuksek yada guncel olan varmi mesela 3 köprü osmangazi kopruleri cikan varmi

@turgay8268 Merhaba;

Link'i paylaştığım video ile ben 2 kere update yapabildim , zaten şu an son güncelleme Haziran 2019 olarak görünüyor , paylaştığım link ile bir denerseniz yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

İndireceğiniz ZIP dosyasının içinde PDF olarak uygulama manueli mevcut , bilginize sunarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 saat önce, DoğanARABACI yazdı:

@turgay8268 Merhaba;

Link'i paylaştığım video ile ben 2 kere update yapabildim , zaten şu an son güncelleme Haziran 2019 olarak görünüyor , paylaştığım link ile bir denerseniz yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

İndireceğiniz ZIP dosyasının içinde PDF olarak uygulama manueli mevcut , bilginize sunarım.

dostum senee suan 2019 yuklu degilmi

3 saat önce, DoğanARABACI yazdı:

@turgay8268 Merhaba;

birsey soycam mesela hafiza kartina diyorya biz bunu usb bellege indirsek farki varmi

@turgay8268 Ben aracı satalı 2 sene oluyor ne yazık ki :)

USB ile ayarlara girdiğinizde software update menüsüne girebilirseniz olur fakat ben hep kart ile uyguladım.

Geri
Üst Alt