Jump to content

1. CaptainJava

CaptainJava

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sinyal
      Ürün Adı:  dover jant
      Detaylar:  Arkadaşlar orjinal lastik ve jantlar 20 bin km. yaptı,  17 inç Dijon'a geçmek istiyorum amacım dover jantlarım+para karşılığında dijon takası yapmak 
      Fiyat:  
      Fotoğraf:  
    • Yazan: ravendi
      Ürün Adı:  Nokian WR D4 Kış Lastiği 
      Detaylar:  205 55 16 91T  ( 2016 45. Hafta Üretimi )  2 kere yaklaşık 12-13 Bin km kullanılmıştır. Rotasyon yapılarak kullanılmıştır. Yarık, yama, tamir vs yoktur. Takım olarak satılıktır.
      Fiyat:  750 TL
      Fotoğraf:  

• Yazan: Lethifold
      Merhabalar,
      Değerli üstadlar, bildiginiz gibi kis aylari geldi. Aracimi mart ayinda almistim ve simdi de her seferinde tak cikar olmasin diye hem de kitapcikta 17" jantlar ile kis lastigi onerilmedigi için bir kışlık takım yapmayı planlıyorum.
      4 adet 15" kapaklı jant ve 4 adet de 195/65/r15 continental ts860 veya ts850 lastik almayi düşünüyorum.(hangisi daha iyi bilemiyorum bu noktada da onerilerinizi beklemekteyim)
      Bu noktada kafama takilan bir sey var. Aracim highline ve lastik basınç sensörüne sahip. kışlık takimi aldığımda ve lastikleri degistirdigimde bu sensoru ve bunun sağladığı şeyleri kaybetme ihtimalim var mi?
      kışlık lastik takiminada bu basınç sensörlerinden almali miyim? ya da en basit sekilde ifade etmek gerekirse, kışlık lastik setini olustururken nelere dikkat edilmeli ve hangi yollar izlenmeli.

dipnot: her seyi olabildiğince kendim yapmak istiyorum.
    • Yazan: xMaganda
      Merhaba değerli Golf tutkunu dostlar. Passat aracımın olan Kış lastiklerimi satıyorum. Aracımı sattım. Alıcıda lastik olması sebebiyle lastikler fazlalık kaldı. 2015 aralık ayında 2.500 TL ye satın almıştım. 3 ay  yaklaşık 3.000 km kullandım. Muhafazasını sağlıklı şekilde yaptım. Malum siteyede ilan verdim 1.750 TL ye. Ama siz değerli golf tutkunu dostlarım arasında biri almak isterse eğer size fiyatım 1.500 TL dir. Pazarlık sünnettir. 
      Lastik bilgileri : Goodyear Ultragrip 8 Performance 235/45R17 97V Kış Lastiği

• Yeni Oluştur...