Günbatımı Kırmızısı & Pasifik Mavi

Sithnecro

Üye
İsim
Ertan
Arkadaşlar selamlar,

Bir süredir iş yoğunluğundan dolayı forumdan uzak kaldım.

Bu süre zarfında ailemize bir de Günbatımı Kırmızısı ekledik. Benim araç teslimimden hemen sonra vermiş olduğumuz siparişimizi geçen hafta teslim aldık. Donanım olarak benim aracımdan farklı Madrid Jant var. Günbatımı Kırmızısında çok iyi durdu.

Birde maalesef geçen 2 aylık süre zarfında yemiş olduğumuz 2-3 zam :(

Herkese sevgiler, saygılar.

@Sithnecro Aahh ah, benimde arasında kaldığım iki renk, ikisi de harika, şuan pasifiğe sahibim gönlüm günbatımından yana, günbatımına sahip olsam gönlüm pasifikten yana olurdu. İkisi de harika. İyi günlerde kullanın  :'(

İkiside çok güzel araçlar nazar değmesin :)

@Sithnecro  hocam masallah cok guzel gozukuyolar. Yalniz aradaki bosluga bir.tane de beyaz koysaydiniz cok guzel bir renk kombinasyonu olurdu.

@Sithnecro    Maşallah ikisi yan yana sinerji oluşturmuş...

@osmanturev teşekkür ederim, evet birde beyaz olsaydı fotoğraf çok şık olacaktı :)

@Umut teşekkür ederim, Golf her renk ayrı güzel :)

@Sithnecro , bu arada notunuzdan yola çıkarak şaşkınlığımı gizleyemiyorum. Benim siparis tarihim 7 mayıstı, ve teslimata hazır tarihim 8 ağustostu :D Bu gecikmenin en büyük sebebinin EU6 ya geçiş döneminde olmasıy mış dı  :D Ama görüyorum ki size bu olay vurmamış  s=s16 Gerçi özellik farkları var tabi benimki comfortline a bir kaç ek olması falan sanırım sebepler onlar, neyse tekrar çok güzeller iyi günlerde kullanın  :'(

@ErsinEsk benim araç; Pasifik mavi de eu6 geçiş dönemine denk geldi ama süreçte bir gecikme olmadı. Dediğiniz gibi donanımla alakalı sanırım. Diğer araçta nerdeyse aynı sürede geldi.

Sizin bekleme süreniz baya uzamış, beklemek ayrı bir heyecandı değil mi? :)

Teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt