Jump to content

Golf 7 Android multimedya cihaz kampanyası - Emr Garage Ankara


EMR-Garage
 Paylaş

Recommended Posts

 • Sponsor Üye

Türkiye'nin en büyük oto multimedya mağazası EMR Garage Golftutkusu üyelerine özel Android multimedya sistem kampanyasında tüm modellerde geri görüş kamerası hediye ediyor. Türkiye'nin en uygun fiyatları yanında 150 TL değerinde kamera hediye fırsatını kaçırmayın!

phone-favicon.ico  Randevu ve Bilgi için: 0553 668 92 92

Sahibinden Mağazamızdaki Golf 7 multimedya cihazları ve fiyatları için Tıklayın

Golf 6 multimedya cihazları ve fiyatları için Tıklayın

*Bu fiyatlarda foruma özel kamera dahildir.

Tüm uygulamalarımızı görmek için Instagram sayfamız: https://www.instagram.com/emr_garage/

İnternet sitemiz: http://navigasyonstore.com/

Youtube Kanalımız: Emr Garage

Adresimiz: Acity Avm arkası - Macun Mahallesi Erciyes iş yerleri sitesi 187. cadde no:117 Yenimahalle/ANKARA 

emr-site.jpg

Golf 7.5 ve Passat B8 uyumlu android interface inceleme

 

Golf 7 10" ekran android 8 4gb ram cihaz incelememiz

 

Daha fazlası için: http://navigasyonstore.com/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş


 • 2 hafta sonra...
 • 3 hafta sonra...
2015 model highline golflerde bulunan 5.8 inç ekrana da bu android interface yapabiliyor muyuz?


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bahsettiğiniz durumn icin ben eski 5.8 ekranlı aracimda bunu denemiş birisi olarak çok da verimli olmayan bir durum yaşamıştım. Interface yerine Android multimedya cihazı öneririm 5.8 Medianiz için. Keyifli Forumlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[mention=4993]EMR-Garage[/mention] İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER CYLONE FİRMASINA AİT ŞİFREMİ BU YOKSA GENEL İTİBARİYLE BENZER CİHAZLARIN ORTAK ŞİFRESİMİ
Degeeli Hocam forum icerisinde küçük harf kullanmaya özen gösterelim lütfen. Keyifli Forumlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On 19.06.2019 at 22:10, Ender yazdı:

Bahsettiğiniz durumn icin ben eski 5.8 ekranlı aracimda bunu denemiş birisi olarak çok da verimli olmayan bir durum yaşamıştım. Interface yerine Android multimedya cihazı öneririm 5.8 Medianiz için. Keyifli Forumlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

5.8 inc mediayı söküp başka bir android cihaz takmaktan mı bahsediyorsunuz?

Ender bunu beğendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5.8 inc mediayı söküp başka bir android cihaz takmaktan mı bahsediyorsunuz?
Hayır Hocam
Şöyle daha sağlıklı acak sanırım.
Çözüm 1. Orjinal kalsın mediam derseniz 5.8 inç yerine 6.5 media edinebilir buna interface uygulayabilriisniz.
2. Tamamen adoroid bir cihaz da takabilirsiniz.
5.8 orjinal media ünitelerinin çoğu (% 90 ni) bu interface özelliğini desteklemez nitelikte. Ayrıca cihazda Aux özelliğide olmak zorundadır.
Sponsorumuz olab EMG garage bu konuda Sizlere Çözüm bulabilecek Tecrübe ve Teknik donanıma sahiptir. Keyifli Forumlar Dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

 • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Paylaş

 • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

  Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

 • Etiket tabanlı benzer içerikler

  • Yazan: EMR-Garage
   Passat B8 ve Golf 7 uyumlu android interface cihazı incelememiz. Orjinal cihazınıza kesme biçme işlemi yapmadan uygulanır.
   Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz: 0553 668 92 92
   Emr Garage Ankara
   Adresimiz: Acity Avm arkası - Macun Mahallesi Erciyes iş yerleri sitesi 187. cadde no:117 Yenimahalle/ANKARA 

    
    
  • Yazan: EMR-Garage
   Arkadaşlar merhaba, kaput koruma filmi hakkında birçok soru geliyor. Gelen sorulara cevap olarak bu konuda kaput filmini tartışabiliriz. Sorular üzerinden kaput filmi hakkında 10 yıllık tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
   1. Kaput filmi gerekli mi?
   Aracınızı sadece şehir içinde kullanıyor ve şehir dışına taşraya gitmiyorsanız filme gerek yok. Otoban ve büyük şehirler arasındaki yollarda mıcır tehlikesi minimumdur. Küçük şehirlere sıkça yolculuk yapıyorsanız kaput filmi son derece önemli. Yaz aylarında yollarda kaplama çalışması sık yapılıyor. Böyle bir yoldan kaçma şansınız yok. Arabasına acımayan birçok kişinin taş bombardımanına maruz kalıyorsunuz ve kaputta ve çamurluklarda ciddi boya dökülmeleri oluşuyor. 
   Kaput filmini sadece çakıladan koruyucu olarak düşünmeyin. Birçok müşterimizin aracı servet düşmanları ve çocuklar tarafından çizilmiş halde geliyor. Eğer aracınızı caddeye park ediyorsanız ve çocuklar etrafında oynuyorsa kaput filmi iyi bir koruyucu olabilir.
   2. Kaput filmi gerçekten korur mu?
   Kaliteli bir film çakıl sıçramalarından ve çizikten korur. Hatta hafif sürtmelerde boyayı korur. Bu koruma filmin kalitesi ile orantılıdır. 150 mikronluk Oracal PVC filmi çivi ile zor delebilirsiniz. Poliüretan filmleri zaten delemezsiniz çok esnektir. Biz tornavida ile delemiyoruz. Denemesi bedava, mağazamızda örnek filmi alıp delmeye çalışabilirsiniz. Zaten filmli kaportayı çizemezsiniz, sürttüğünüzde yine çok ciddi bir koruma sağlıyor. Burada altın nokta kaliteli film. 100 liralık naylon poşetten koruma beklemeyin. 
   3. Kaput filmi sökerken boyaya zarar veriyor mu?
   Fabrikasyon boyalı bir kaput veya çamurluk üzerinden kaliteli filmi sökmek çok kolaydır. Güneş altında çok rahat çıkarılır. Kalitesiz üründe işler zorlaşır. Kalitesiz film boya üzerine yapıştırıcı bırakır. Bu yapıştırıcıyı temizlemek uzun uğraş ve deneyim gerektirir. Bazen bunun için 3-4 saatlik işçilik uygulamak zorunda kalıyoruz. Kaliteli bir film yıllar geçsede sorunsuz sökülür.
   Sonradan boyanmış parça üzerindeki filmi sökmek büyük bir risk. Kalitesiz işçilik, aşırı macun kullanımı gibi birçok etken boyanın film ile beraber gelmesine neden olabilir. En kaliteli filmde olsa kimse söküm garantisi veremez. 
   4. Kaput filmi yapılan bölgede renk farkı oluşur mu?
   En sık sorulan ve en çok hata yapılan bölüm burasıdır. Koruma filmi ile kaplanan panelin boyası dış etkenler ve zararlı ışınlara maruz kalmadığı için ilk günki gibi parlak ve temiz kalır. Eğer diğer bölümlerin bakımı yapılmadıysa ton farkı oluşur. Diğer bölümlerin boyası bakımsız olduğu için mat solmuş görünür. Boyasına dikkat edilen bakımlı bir araçta bu sorun kesinlikle olmaz. Solan panel pasta-cila işlemi ile temizlenip parlatılır. Bakımı yapılan bölümlerde eğer kalıcı çizik hasarı yoksa filmli panel ile aynı kondisyona gelir. Aşağıda pasta-cila ile düzeltilmiş boya farkını görüyorsunuz. Kaput filmi ile korunan bölüm ile diğer bölümler arası fark böyledir. Bu farkı pasta-cila yaptırarak ortadan kaldırırsınız.

   5. Kaput filmi çeşitleri nelerdir? PVC ve Poliüretan film arasındaki fark
   PVC filmle uygun maliyetli plastik ürünlerdir. 150 mikron kalınlığındaki Oraguard Oracal örnek verilebilir. Bu filmlerin dezavantajı boyada çok dikkatli bakıldığında hafif bir matlık oluşturmasıdır. Güneş altında filmli olduğu diğer bölümlere bakılarak görülebilir. Eğer filmin yıkanmasına dikkat edilmezse çizilir ve matlaşır. Sararma ömrü 2 yıldır. 2 yıl sonunda pasta-cila ile parlatılması gereklidir. Taş sıçramasından korur. Dayanıklılık oranı 10 üzerinden 7'dir. Fiyat/Performans oranı yüksek bir filmdir. Eğer aracınızı maksimum 3 yıl kullanıyorsanız tavsiye ederiz. Sökümde zarar vermez, sararır ama temizlenebilir. Emr Garage Ankara olarak tam boy kaput için 400 TL, 2 çamurluk için 200 TL fiyatla uygulama yapıyoruz. Oraguard filme 5 yıl garanti veriyoruz.
   Poliüretan filmle özel karışımlı koruma amacıyla üretilmiş gelişmiş filmlerdir. En büyük özelliği kendisini yenilemesidir. Fırça ile çizdiğiniz film güneş altında çizikleri kapatır ve eski haline geri döner. Videomuzda bunu çok iyi göreceksiniz. Poliüretan filmle kaplanan yüzey daha parlak görünür. Boyada bulunan ve pasta-cila ile giderilemeyen çizikleri, taş izlerini kamufle eder. Parlaklığı çok iyidir, filmi kesinlikle fark edemezsiniz. Dayanıklılık oranı 10 üzerinden 9'dur. Bu filmi delemezsiniz sadece kesilebilir. Taş delmesini bırakın çivi veya tornavida ile aracı çizemezsiniz. Filmin dezavantajı maliyetidir. Marka ürünlerin sadece kaput için maliyeti 1000 TL üzerindedir. Kendi ithalatımız olan Myway marka poliüretan filmi tam boy kaputa 700 TL fiyatla uyguluyoruz. 2 adet çamurluk fiyatımız 350 TL'dir. Myway poliüretan film 10 yıl garantilidir. Tüm filmlerimiz faturalı ve garanti belgelidir.
   6. Kaput filmi, çamurluk filmi aracı neden kaplıyoruz?
   Avrupada C sınıfı bir Golf fiyatı ortalama 30.000 euro yani 30.000 birim para. Bu araçlar 2. elde yarı fiyatına düşüyor. Kimsenin boya, çizik vs. takıntısı yok. Çizilirse boyatıyor, 2.el alanlarda boyasına taş izine bakmıyor. Lüks segmentte durum farklı. 100.000 euro üzerindeki araçlara bu uygulamalar tüm dünyada yapılıyor. 3M, Suntek gibi dünya markalarının birçok ürünü Avrupa ve Amerika'da kullanılıyor. Şimdi ülkemizde C sınıfı Golf 7 200.000 TL fiyatla satılıyor. Yani 200.000 birim para veriyorsunuz. Avrupalının Ferrari aldığı birim rakama biz C sınıfı golf alıyoruz. Bir başka deyişle C sınıfı bir aracın sıfırı için bir memur yaklaşık 40 aylık maaş ödüyor.
   Hal böyleyken otomobillerimiz çok kıymetli. 2. el değeri bizim için çok ciddi bir konu. 2.elde aracın en küçük hatası bile değer kaybettiriyor. Kaputu boyanan bir araca zaten alınmaz gözüyle bakılıyor. Düşünün bir çocuk geldi ve kaput üzerinde elindeki taşla resim yaptı? Bu çok sık yaşanan bir durum. Memleketinize giderken 1km'lik bir bölümde mıcırla kaplanan bir asfalta denk geldiniz. Önünüzdeki kamyon, otobüs gibi araçlardan sıçrayan taşlar kaputu haritaya çevirdi. 2.elde kaputu ve çamurlukları taş izi dolu bir araç herkesi soğutur. Kendinizi araç alırken düşünün bu durumda ne düşünürsünüz?
   İşte minimum 100.000 TL verilen bir aracı korumak  için 1000 TL vermek çok mantıksız değil. 
   7. Kaput filmi nerede yaptırılmalı? Kaliteli filmi nasıl anlarım?
   Bu konuda en sık yapılan hata aracın bayide kaplatılmasıdır. Bayiler en yüksek karla en düşük maliyet ve işçiliği tercih eder. Bayide bu işlemleri yapan kişi sürekli çalıştırılmaz. Bizim gibi işletmelerle anlaşma sağlayıp araç teslimlerinde ustamızı çağırıp uygulamayı yaptırırlar. Bizde Ankara'da bir bayinin işini yapıyoruz. Mağazamızda yaptığımız uygulamayı 3 katı fiyatla faturalandırıp müşteriye sunuyorlar. Boya koruma, seramik, cam filmi, kaput filmi gibi işlemleri kesinlikle bayilerde yaptırmayın!
   Bölgenizde bulunan butik işletmeleri forumlar yardımıyla tespit edin. Google yorumla üzerinden firmayı araştırın. Size sunulan markanın bilinirliğini internetten araştırıp karar verin. 
   Zamanım oldukça bu konu altında sorulara yanıt vermeye çalışacağım.
   Saygılarımla.
   Emr Garage Ankara
   Uygulamalarımız için Instagram adresimiz:  https://www.instagram.com/emr_garage/
   Bilgi için: 0553 668 92 92 arayabilirsiniz.


×
×
 • Yeni Oluştur...