Sitemize özel kuşe kağıta paspas...

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Birkaç arkadaşın isteği üzerine araştırdım matbaacılar sitesine gidip fiyat aldım. Benim beğendiğim malzeme mat kuşe kağıt oldu.

1000 tane - 210 TL

2000 tane - 350 TL fiyat aldım. Kağıt beyaz üzerinde bizim logo olacak. Kartonumsu kalın bir kağıt. kullanana muhtemelen 1 hafta falan rahat dayanır gibime geldi. Üzerine logomuzu da bastırıyoruz. bunun 3de 1i fiyatına da kağıtlar vardı ama su yediği gibi dağılacak bir malzemeleri vardı.

Sticker için 350 tl ödediğim için bunu cebimden para veremedim arkadaşlar.

100 tane için en az 40TL olmak kaydıyla sipariş alabilirim. (kargo dahil) :)

Beyaz ve kahverengi 2 tip paspas yaptırmış bulunuyorum. Beyaz önce yaptırmaya kalktığım çok kaliteli bir kağıt. Yağlı deri diye geçiyor. Diğeri yıkamacıların koyduğunun kalın olanı.

2'sininde biraz kötü ve iyi yanı var.

--Kahverengi olan su yedikten sonra çok dayanmıyor dağılabiliyor. Koku yok. Görüntü bej olmayan araçta güzel.

--Beyaz olan suya karşı aşırı dayanıklı. Biraz koku yapıyor. Araca koymadan hava alacağı bir yerde dursa iyi olur. Bej araca çok yakışacağını düşünüyorum.

Para için hesap numaraları

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Rust

Kağıt kalitesine kefilim arkadaşlar. İsteyenlerden ricam en azından bir kısmı parayı önden yollasın ki bastırayım paspaslari.

@yusuf  hocam hesap numaranı özelden paylaşırsan para gönderelim hemen basıma girelim.

@axi2934

Hesap numaram sticker konusunda mevcut. Birkaç kişi gönderince hemen bastırırım. Gerisini isteyen oldukça gönderir para ;)

@yusuf hocam 40 tl eft yaptım. 30 tl paspas için 10 tlde sticer için bağış demişsiniz :) onun için gönderdim.

100 Adette ben rica ediyim :)

Ufak çaplıda olsa bir görsel varmı acaba :) aslında çok önemli dğeil ama insan merak ediyor işte :)

Kağıt için 3 kişiden para geldi. Bugün bastırmaya gidiyorum ;)

Haftaya göndermeye başlarım.

Geri
Üst Alt