ÖTV'siz GOLF alacağız bir sorum var

harunlee

Üye
İsim
harun
Arkadaşlar bir yakınımın bacağında rahatsızlık var. ÖTV'siz araç alacak ancak bir sorumuz var.

Şimdi Golf 1.4 veya 1.6 motor alacak Golf Hingline olur büyük ihtimalle 
Tüm opsiyonları, hayalet, koltuk ısıtma, yol takip kör nokta, şerit takip, sunrof, vs vs vs vs vs vs fulll+full adaptif şaşi, sürüş paketleri gibi

En fulllü tüm donanımlar dahil, ortalama ne kadar oluyor? Daha önce alan var mı? 

NOT: SORUM ÖTV SİZ fiyattır. 
ÖTV'si %60 oluyor. 

hayırlısı olsun öncelikle siz doğuş otonun araç oluştur bölümüne girip ordan araç oluştur diyip istediğiniz opsiyonları ekleyin orda otv siz fiyatı görebilirsiniz.

ben sizin için yaptım şimdi ama fiyat vermiyor. 

@harunlee Tahmini 1.6 TDI için tüm opsiyonlar ile 150.000 - 175.000 TL arası olur diye düşünüyorum 

Eger 1.6 tdi dsg icin konusursak full opsiyonlu bir arac en az 210 civarlarina gelir.Bayinin elinde kalan bir arac olmadigi ozel siparis oldugu icinde indirim yapmazlar.

@ogzdrk Hocam 210.000 TL'ye gelmesi için aracın vergili fiyatı 336.000 TL civarı olmalı , o fiyatı buluyor mu peki opsiyonlar ile...

Muhtemelen ÖTV siz 140-160 bin bandında olur ki O kadar Çok opsiyonlu araba Tr de şuanda bulamazsınız imkansız denecek derecede olduğunu düşünüyorum. Lakin Sipariş verip beklenecekse de  Opsiyon seçme şansınız olacaktır. Ama Doğuş bu Tür siparişlere ne kadar sıcak bakar vs orası farklı bir durum :)  

@harunlee Benim aracım satılık %90 üzeri engelliden engeliye. Arkadaşın anlattığı özelliklerde araç 300 bin bandını aşar ve 247 bin sınır fiyat engelli indiri ile alınamaz 

Arkadaşlar bir yakınımın bacağında rahatsızlık var. ÖTV'siz araç alacak ancak bir sorumuz var.

Şimdi Golf 1.4 veya 1.6 motor alacak Golf Hingline olur büyük ihtimalle 
Tüm opsiyonları, hayalet, koltuk ısıtma, yol takip kör nokta, şerit takip, sunrof, vs vs vs vs vs vs fulll+full adaptif şaşi, sürüş paketleri gibi

En fulllü tüm donanımlar dahil, ortalama ne kadar oluyor? Daha önce alan var mı? 

NOT: SORUM ÖTV SİZ fiyattır. 
ÖTV'si %60 oluyor. 
Artık aracı alırken ötv siz fiyata bakılmıyor kanun değişti., aracın vergiler dahil fiyatının 247.400 lirayı geçmemesi gerekiyor.. En full donanımlı araç için en az 2 ay beklemeniz gerekir ve bu süre beklemeyi göze alsanız dahi sizin için dezavantaj olur çünkü 30 haziran 2019 sonrası ötv indirimi bitiyor..

Ayrıca 1.6 TDI veya 1.5 TSI (1.4 motor üretimden kalktı) seçeceğiniz motor seçeneği de aracın ötv oranında +/- ciddi fark yaratıyor.. Yine aracın manuel veya dsg şanzıman olması ötv 'ye etken bir durum..

Geri
Üst Alt