Jump to content

armando

Ayna İçi Dinamik Kayan Led Sinyal

Recommended Posts

merhaba ben aracımda buna benzer bir ürün kullanıyorum eğer doğru gördüysem bu ürün sadece led şerit ve orjinal sinyalin içine takılıyorsa cok pahalı. aliexpresten komple sinyali takım olarak 225 tl ye aldım.  isterseniz bi bakın. kddlama gerekmiyor bu ürünlerde tak çalıştır benim aldığım ürün soketine kadar birebir uyumluydu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, GkM_2015 yazdı:

merhaba ben aracımda buna benzer bir ürün kullanıyorum eğer doğru gördüysem bu ürün sadece led şerit ve orjinal sinyalin içine takılıyorsa cok pahalı. aliexpresten komple sinyali takım olarak 225 tl ye aldım.  isterseniz bi bakın. kddlama gerekmiyor bu ürünlerde tak çalıştır benim aldığım ürün soketine kadar birebir uyumluydu.

hocam almış olduğunuz ürünün linki var mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Rust hayır cok kolay aynayı sokun 2 tane tırnak var ayna kapağını tutan ınce bir toravidayla kafifce tırnağı kurtarın kapak cıkıyor. 2 tane tork alyan dediğimiz civata tutuyor onlarıda skün siyal cıkcak. yenisini sonran başlayarak ters sırayle yeniden takın. video bulabilirsiniz youtube da

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@armando Hocam Ahmetin gönderdiği linkden alın geçin ürün 1 e 1 montaj uyumlu herhangi bir kodlama gerekmiyor.

Ben kendim takmıştım. Youtube da ayna kapağının ve sinyallerin nasıl söküleceğine dair videolar var.

yardımcı olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@GkM_2015 Hocam Merhaba,

Bende Aliekspres den çok araştırdım fakat 2019 golf 7.5 larda uyumlu olup olmadığını anlayamadım.

Bir kaç satıcı ile görüştüm,kimi uyumlu değil almayın dedi,kimi ilan açıklama kısmından bakın diyor ama açıklama da golf 7.5 - 2017-2018 yazıyor.

Sizin araçınız'ın modeli nedir.2019 golf 7.5 comforline uyumlu olup olmadığı konusunda bilginiz varmıdır?

Teşekkürler,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Dream2020 net bilgim yok ama arabayi taniyorum 2013 ten hatta 2012 sonundan berri ayni ayna yi kullaniyor en kolay anlama yolu eliniz yatkinsa ayna camini sokup kapagi alip aynadaki sinyalin fotosunu atabilirseniz. Resime bakip net bisey soylerim. Sahsi gorusum birebir uyumlu olacagi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

TRY 153.30 73%OFF | Kibowear kristal VW Golf MK7 GTI 7 R Rline GTD dinamik parlak LED dönüş sinyali ayna işık su akan temizle sürümü
https://s.click.aliexpress.com/e/3XhNrSmDH
ben bu irunu aldim 2 haftada geldim gayet guzel acik olani tavsiyemdir fiyatida inmis kargo bedava ama 15 tl vergi cikti ptt de odedim alabilirsiniz dusunmeden

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
TRY 153.30 73%OFF | Kibowear kristal VW Golf MK7 GTI 7 R Rline GTD dinamik parlak LED dönüş sinyali ayna işık su akan temizle sürümü
https://s.click.aliexpress.com/e/3XhNrSmDH
ben bu irunu aldim 2 haftada geldim gayet guzel acik olani tavsiyemdir fiyatida inmis kargo bedava ama 15 tl vergi cikti ptt de odedim alabilirsiniz dusunmeden

Bana 30 tl vergi cikti hatta daha ucuzdu aldigim urunun fiyati kafalarına gore vergi cikartiyorlar

Urun detayinda 2018 2019 modele uymayacagi belirtilmis

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bana 30 tl vergi cikti hatta daha ucuzdu aldigim urunun fiyati kafalarına gore vergi cikartiyorlar

Urun detayinda 2018 2019 modele uymayacagi belirtilmis
paketde 5 dolar yaziyordu benim ama belki ondan olabilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vergi beyanla ilgili değil .100 liralık ürüne 150 vergi çıktı .Memur kafasına göre yazıyor .Zaten 1 tl ürün alsan bile 10 liraya yakın standart vergi var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
0.5$ lık bi süse 22₺ vergi verdim..
Gumruk memuru esiyle kavga etmis galiba size denk gelmis :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=3715]mustik[/mention] Peki Golf 7.5 uygun mu?Sizin aracınız golf 7 sanırım
golf 7.5 kasanin R ve GTİ icin iygin degil 7.5 2017 model yili icin uugin diyor ilanda benom arac golf 7 ama bence uyar cunku dimiz aynafa 7.5 dr farkliliga gidilecegini sanmiyoru en temizi saticiya mesaj ayon cok hizli cevapliyor zaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, mustik yazdı:

golf 7.5 kasanin R ve GTİ icin iygin degil 7.5 2017 model yili icin uugin diyor ilanda benom arac golf 7 ama bence uyar cunku dimiz aynafa 7.5 dr farkliliga gidilecegini sanmiyoru en temizi saticiya mesaj ayon cok hizli cevapliyor zaten

Satıcıdan net cevap alamadım.Bana da uyar gibi geliyor ama başka satıcılar ile görüşeceğim.

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

TRY 128.10  47% İndirim | Dinamik dönüş sinyali Led dikiz aynası gösterge ışığı V w Golf Mk7 7.5 7 G ti R Gtd
https://s.click.aliexpress.com/e/1dlyFjLlh 

bu satıcıdaki üründe golf 7 ve 7,5 a da uygun diye yazıyor.Ürün henüz elime ulaşmadı ama benim araç golf 7,5 onun İçin sipariş etmiştim sanırım sorun olmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@zulalyol Hocam ürün sana ulaşınca araca uyup uymadığını bizimlede paylaşırsan memnun olurum.Sizin aracınız kaç model?

Bazı satıcılar golf 7.5 uygun diyor ama 2018-2019 dışındakiler diye belirtmişler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Dream2020 benim araç 2018 model bir kaç arkadaş istemişdi toplu 5 adet getirdim elimde fazla olacak düşünürseniz uyguladıktan sonra size bilgi veririm görüşürüz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...