Jump to content
harunlee

Hangi vagcom kablo almam lazım?

Recommended Posts

Arkadaşlar 2015 model hingline 1.4 tsi golf 7 araca sahibim. Yeni aldım elimden geldikçe birşeyler yapmaya çalışıyorum.

Bir araçta performans ekranı gördüm ve offroad menüsü bu ikisini yapmak için hangi kabloyu almam lazım ve kodlar neler?

golf 7.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Wyt Evet açabilirsiniz. Forumda ve internette lkılavuz bilgiler mevcut. Fakat yapmadan önce iyice araştırın. Yedeklemeyi iyice öğrenin ve mutlaka aracın yedeğini alın. Yine de sorumluluk size ait ama unutmamak lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Wyt servisler yapmıyor. Yapıyorsa da iyi bir tanıdık lazım ayrıca belli gizli özellikleri açıyorlar. Elektrikçiden çok modifiye işi yapan garjlar yapmakta. Onlar daha iyidir diye düşünüyorum. Ama sonuçta kablosu ve deneyimi olan biri bu işlemi yapabilir. Bir yerden de iyi bir referans alırsanız o kişiye gidebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@aknskn çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için. Elazığdayım bilinen tavsiye edilen biri varsa bilen Bi üstad varsa bilgi verirse çok sevinirim. Malatya ve diyarbakıra da gidebilirim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhabalar arkadaşlar

aliexpress te birhayli ürün ile karşılaştım

3 ila 30 dolar arşı gidip gelen kablolar mevcut

tabi ki 3 dolarlık olanın kalitesi ve belli ama benim aracım 2016 allstar

ve 2ay sonra da ilk muayenesine girecek

baya baya da özellik açık

bunları de-aktif edip muayene girmem gerekecek

konuyu takip etmeye çalıştım ama sizlerden ricam aliexpress te benim aracım için uygun olan kablo linkini paylaşabilir misiniz? 

çünkü kabloların sürüm kısmını göremedim ve 1 ay bekleyip aracımla uyumlu olmayan kablo almak istemem

ve hemen sipariş geçsem ancak gelecek gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.