Telefonun ekranını direkt araç ekranına yansıtma

[mention=12425]Ali89[/mention] Burda telefon markaları değilde, işletim sistemleri önem taşıyor kardeşim. İşletim sistemi Android ise telefonun hiç bir önemi yok. 
Ama genel olarak bütün bu deneyler samsung telefon üzerinden deneniyor. Aynı işlemleri sen Huawei'de de deneyebilirsin. 
Telefon ekranını araç ekranına şimdilik iOS işletim sistemi telefonlarda yansıtma yapılamıyor. 
Ben ios da yaptım aylar öncesinde jeilbrek ile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Ender  çalışmalarınızı taktir ettim bende 8 inç app tuşu olmayan ekran var eski tip higline ekranı bu cihazda telefon görüntü aktarımı sağlayabilirmiyim

B1FB9693-CBBA-4F46-8412-40E122DBDBA6.jpeg

711CD485-0694-446C-85E7-2D8D0129408B.jpeg

A89C492F-E480-4B0E-98A5-53216E29B081.jpeg

@Ender  çalışmalarınızı taktir ettim bende 8 inç app tuşu olmayan ekran var eski tip higline ekranı bu cihazda telefon görüntü aktarımı sağlayabilirmiyim

Ekli dosyayı görüntüle 25120

Ekli dosyayı görüntüle 25121

Ekli dosyayı görüntüle 25122
Sistem gayet net ve basit aslında. Andorid cihazınızla app connect media unitenizi kontrol ederek işlemi başlatın .

Deneyebilirsiniz Hocam. Ekran çözünürlüğü çok iyi olmasa da yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Gelişmeleri buradan paylaşabilirseniz daha çok kullanıcı arkadaşlarımız faydalanma şansı bulacaktır. 

@Ender cihazda car play özelliği yüklü telefon ıphone var hanımın android ondan deneme yapayım 

@Ender cihazda car play özelliği yüklü telefon ıphone var hanımın android ondan deneme yapayım 
Evet Hocam Android olması gerekir Telefonunuzun. umarım başarılı olursunuz ve faydasını görürsünüz.

Geri
Üst Alt