Jump to content

GkM_2015

Golf 7.5 surus mod montaji

Recommended Posts

Taktıran arkadaşlar uzun süreli kullanım sonunda sürüş modu hakkında yorum yapabilir misiniz ?hakikaten gerekli mi yoksa olmasa da olur mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dsg ise yapılabilir. Manuel de ise çok şart değil bence. Bir de adaptif far ve acc li bir araç ise daha kullanışlı olur. Çünkü far ve acc de sürüş profiline göre hareket ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golf 7.5 için şu anda kodlama yapılabiliyor mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Tuş takımını takmadan sürüş modlarını aktifleştirmek mümkün müdür? Multimedya ekranından seçim yaparız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Merhabalar,
Tuş takımını takmadan sürüş modlarını aktifleştirmek mümkün müdür? Multimedya ekranından seçim yaparız.

Değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

bende butonları taktım hattını falan çektim fakat gateway değiştirdikten sonra component protection kaldıracak birileri lazım

tarihinde serdarurer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, benim de AliExpress üzerinden vermiş olduğum sipariş bugün elime ulaştı, tesisatı ile beraber tuşları aldım. İlk siparişim gümrükten geri döndü fakat ikinci denememizde sağ salim elimize ulaştı parçalar.

Aracım 2019 comfortline, mode fonksiyonunu aktifleştirmek için tuş takımının montajı ve yazılım işleminin haricinde değişmesi gereken herhangi bir parça var mı acaba?

Sadece tuş takımı montajı ile esc on/off ve lastik basıncı fonksiyonlarını kullanabilir miyim?

P_20200111_160010.jpg

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kıymetli forum sakinleri, bu konu ile alakalı Ender Elektronik Metin Bey ve Vural Elektronik Abdullah Bey ile görüştüm. 

Ender Elektronik PLA hariç bütün fonksiyonlar çalışır vaziyette olacak şekilde montaj için 500 TL fiyat söyledi.

Vural Elektronik ise Mode ve PLA hariç 300 TL, sadece mode için 2000 TL civarı bir fiyatı var, servise sormamız lazım dedi. 

Aradaki bu uçurumun sebebi nedir? Bilginize başvuruyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@frknyldrm ender elektronik sizde orjinal aktivasyon kodu var zannetmiştir kod zaten 1300 TL.

@Serkanasn Ben düğmeleri ve kablo tesisatını aldığımı söyledim, onun da kullandığı ifade "500 lira aktivasyon ücreti var" şeklinde idi.

Böyle olunca dediğiniz gibi düşünmedim ama öyle anlamıştır diyorsunuz, fiyat o seviyede ise dediğiniz gibi olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@serkanhector Montaj işlemini yaptınız mı siz hocam, aktivasyonu nasıl hallettiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@frknyldrm aktivasyon kodunun aktif etmek için ve montaj için o rakamı istemiştir, siz kod olmadığını söyleyin fiyatı revize edeceklerdir büyük ihtimalle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@frknyldrm fiyatı doğru vermiştir yeni bi sistemle eskisi gibi lisanssız açıyorlar teyit etsenizde fiyat aynı olacaktır.Apo usta aradaki ilişkilere göre bazen uygun bazen çok daha fazla fiyat çekebiliyor.Belki de o lisanslı kod ile açacaktır o da olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, driver_can yazdı:

@frknyldrm fiyatı doğru vermiştir yeni bi sistemle eskisi gibi lisanssız açıyorlar teyit etsenizde fiyat aynı olacaktır.Apo usta aradaki ilişkilere göre bazen uygun bazen çok daha fazla fiyat çekebiliyor.Belki de o lisanslı kod ile açacaktır o da olabilir.

hız sabitleyici artık crackleme yapılabiliyor mu hocam peki ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, driver_can yazdı:

@driver_can Yüksek fiyat söylemesi müşteri-esnaf ilişkimizde bir problem olduğu anlamına mı geliyor yani? :)

Daha önce Abdullah Usta'ya geri görüş kamerası montajı yaptırmıştım, ikram da yapmıştı, gayet de güzel anlaşmıştık halbuki. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@frknyldrm benim bu crackli sürüş modu meselesinden haberim olmadığı için size o yönde bilgi verdim ama şimdi bu meseleyi düşününce ender elektroniğin fiyatı crackli işlem için vural elektroniğin fiyatı lisanslı kod ile aktivasyonlu işlem için verilen rakam gibi görünüyor.

Tavsiye olarak lisanslı olarak yaptırmanızı öneririm, daha önceki aracımda crackli olarak işlem yapılmıştı lakin serviste aksiyon işlemi yapılınca sürüş modu iptal olmuştu tekrar aktivasyon yaptirmak zorunda kalmıştım, lisanslı olsaydı iptal olmayacağını aracın fabrikada olan back up dosyasına kayıtlı olacağı için araca komple reset atılsa dahi sürüş modunun çalışacağını söylemişti servis yetkilisi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Serkanasn Hocam söylediğiniz iyi oldu, dediğinize göre crackli işleme para vermek parayı çöpe atmaktan farksız. Sürüş modu için de 2bin lira verilmez bence. Muhtemelen tuşun görseli ile idare edeceğim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@frknyldrm yanına gidince fiyatta yardımcı olacaktır diye düşünüyorum ama siz yine de lisanslı mı olacak diye sorun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, driver_can yazdı:

@frknyldrm yanına gidince fiyatta yardımcı olacaktır diye düşünüyorum ama siz yine de lisanslı mı olacak diye sorun.

@driver_can Abdullah Usta'dan bahsediyorsanız lisanslı dedi, o fiyata bir zahmet lisanslı olsun zaten. :)

Ender'in nasıl yaptığı net değil şu an, ya crackli yapıyor ya da lisans hariç fiyat söyledi. Crackli yapıyorsa da yaptırmam zaten, @Serkanasn uyandırdı. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi aklıma geldi, yöntemin ne olduğunu anlamamız için faydası olur mu bilmiyorum ama Ender Elektronik aracın iki anahtarını da getirmeniz gerekiyor dedi. @driver_can @Serkanasn

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...