Golf 7.5 Sürüş Modu Montajı

@Ender eline saglik guzel.olmus aktif etmek istiyormusun tuslari

@GkM_2015 

Sırasıyle hepsini aktif etme çalışmamız olacak inşallah. Acele etmeden sağlıklı ve güvenli bir şekilde.

Enderde bu tuşun montajını yaptıran oldu mu hiç? Takılan tuş sadece mod ve start stoplu mu yoksa esp tuşu da oluyor mu üzerinde.

@karakuyu32 Esp tuşu da aktif oluyorsa 100 lira daha verilebilir ben sadece sürüş modu için randevu aldım gidince bu konuyu bi sorayım, teşekkür ederim.

merhaba Arkadaşlar, 2013 model aracıma bende sürüş mod montajını yapmayı düşünüyorum, ilk olarak nereden başlamam gerekiyor. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim 

@33hasan33 merhaba  tuş takımını alıp gelen kabloyla tesisatı bağlayıın kodlama işini siteden size yardımcı olacak birileri cikar o aşamaya gelince bende yönlendirebilirim sizi.

7 tdi higline yeni aldığım aracımda  istiyorum bende bu uygulamayı aceba ne gerekli sadece tuş takımı ve kodlama yeterlimi?

selam arkadaşlar bende çin sitesinden sipariş verdim sağ ve sol tuşları aldım nerede nasıl montajını yapabiliriz bi yardımcı olsanız 

Taktıran arkadaşlar uzun süreli kullanım sonunda sürüş modu hakkında yorum yapabilir misiniz ?hakikaten gerekli mi yoksa olmasa da olur mu?

Dsg ise yapılabilir. Manuel de ise çok şart değil bence. Bir de adaptif far ve acc li bir araç ise daha kullanışlı olur. Çünkü far ve acc de sürüş profiline göre hareket ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@serkanhector esp icin kodlama gerekmiyor surus mod icin gerekli kodlama. 

Geri
Üst Alt