Golf 7 1.4 TSI Led stop

Surrander74

Yeni Üye
İsim
Özkan
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce golf7 1.4 tsi 2013 model araç aldım ve led stopları değiştirmek istiyorum bi arkadaş 1 sene önce yetkili servisten almış ne kadar eder yardımcı olursanız sevinirim..

67710FC5-220C-4E9A-87C2-8E2E368505CF.png

Led stopların kozmetiği veya Durumlarına göre değişir Hocam fiyatlama

Ürününüz Orjinal ise, Alıcı için elbette ayırt edici olacaktır 

malum sitelerde 2-3  bin civarı fiyat veren de var Arkadaşından yada tanıdığından 1000 TL ye de alan var.

servise güncel fiyat sorularak da değer biçebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forjust1day bunlar orjinal değil mi anlamadım çokta bi bilgim yok kusura bakmayın onun için sizlere sormak istedim..

@Ender 1800 diyor arkadaş ama kozmatiği güzel bir problemi yok 1500 verilirmi tabi ki orjinal mi onu da bilemedim:(

@Ender 1800 diyor arkadaş ama kozmatiği güzel bir problemi yok 1500 verilirmi tabi ki orjinal mi onu da bilemedim:(
Alış veriş kısmına bişey demem mümkün değil Hocam. Sadece Şu kadar diyebilirim Ürün orjinal değilse başka arayın .Öellikle Günümüzde 7,5 makyajlı kasa araçlardaki led stoplara olan talepten dolayı piyasada rahatlıkla orijinal araçtan çıkma mk7 led stop bulma şansınız yüksek olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender hocam dediğiniz gibi biraz daha araştırıp beklemeye geçiyim..çok teşekkür ederim hayırlı geceler..

Geri
Üst Alt