Son susturucu iptali

Kişisel fikrim bunlar için hem zaman hemde para kaybı gibi geliyor, doğru sesleri alabilmek için güçlü bir motor olması gerektiği kanısındayım 1.6 motordan varex harici ses almak çokda keyifli değil ve bir süre sonra insanın beynini kemiriyor yada arac içerisinde yüksek ses müzik :D  

Bir saat önce, erkanwrc yazdı:

Buna bence pek birşey demezlerde
Orta iptal olan fena [emoji3]

Bununla direk çevirirler hocam :) direk cezayı yersiniz hemde bi zaman sonra insanları cok cok rahatsız eder bu ses 

Kişisel fikrim bunlar için hem zaman hemde para kaybı gibi geliyor, doğru sesleri alabilmek için güçlü bir motor olması gerektiği kanısındayım 1.6 motordan varex harici ses almak çokda keyifli değil ve bir süre sonra insanın beynini kemiriyor yada arac içerisinde yüksek ses müzik :D  
Biraz keyif hocam ama son susturuculu ses cok iyi 

Orta iptali cidden fenaymış kaçış yok onda çevirmelerden😂 tsi da ben de son susturucu iptali düşünüyorum ama hafif Bi homurtu istiyorum. Hafif Bi homurtuyu geçip böğürtü haline gelir mi ki😁😂 Bi de iptal sonrası geri taktığımızda ister istemez kes tekrar kaynat vs işlemi oluyor. Geri orjinale dönmek istediğimizde eksiksiz şekilde dönebiliriz dimi? 

Orta iptali cidden fenaymış kaçış yok onda çevirmelerden😂 tsi da ben de son susturucu iptali düşünüyorum ama hafif Bi homurtu istiyorum. Hafif Bi homurtuyu geçip böğürtü haline gelir mi ki😁😂 Bi de iptal sonrası geri taktığımızda ister istemez kes tekrar kaynat vs işlemi oluyor. Geri orjinale dönmek istediğimizde eksiksiz şekilde dönebiliriz dimi? 
Dönülebiliyor hocam :)  250 tl cözecem bakalım bende bu hafta nasıl bi ses cıkacak cok merak ediyorum umarım ilk çevirmede kör talihli gibi gitmeyiz :D

@yusufacs sonuca ulaştımı hocam bende r difüzör aldım ses istemiyorum ama 4 egzosta aktif olsun istiyorum. nasıl bir çözüm buldunuz.

Kumandasız bence mantıklı olmaz özellikle tsi motorlar mübarek elektrikli motor gibi çok sessiz bu sese alışan o homurtuyu zamanla beğenmeyecektir diye düşünüyorum bende istiyorum ama kararsızım özellikle instagramda yapan biri var İstanbul da izlemesi çok keyifli tanımıyorum ama yaptığı işçilik güven veriyor gibi 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusufacs ses videosu alabılır mıyız ? Birde bilginiz var mı ? son susturucu iptalinde araçta performans kaybı olur mu 

Geri
Üst Alt