Jump to content

yarchi

ANKET- Golf'ünüz Üzerinde Hangi Marka Lastikle Geldi

Golf'ünüz Üzerinde Hangi Marka Lastikle Geldi   

231 oy

1. 1. Golf'ünüz Üzerinde Hangi Marka Lastikle Geldi

• Dunlop Sportmaxx RT
      0
    • Hankook Ventus S1 Evo2
      61
    • Michelin energy saver
      32
    • Continental ContiEcoContact 5
      29
    • Bridgestone turanza ER300
      15
    • Pirelli Cinturato P7
      35
    • Goodyear Vector 4seasons
      5
    • Dunlop Sport BluResponse
      15
    • Bridgestone Potenza S001
      9

Recommended Posts

Arkadaşlar aracımı almadan önce üzerinde hangi lastik gelecek diye çok düşünmüştüm. Burada bu konuyu açarken en azından araç sipariş edip üzerinde hangi lastik gelecek diye düşünen arkadaşlar için bilgi verebilir. Hangi jantla hangi lastik geliyor? Hangi aylarda hangi markaları gönderiyorlar? Aracı gelecekler için bir öngörü oluşturabilir  :)

Ben aracımı ağustos ayında teslim aldım. 17" dijon jantlar üzerinde 225/45/17 (91W) boyutunda Dunlop Sportmaxx RT lastikler ile birlikte geldi aracım.

post-306-1453603574,9_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aracımı almadan önce üzerinde hangi lastik gelecek diye çok düşünmüştüm. Burada bu konuyu açarken en azından araç sipariş edip üzerinde hangi lastik gelecek diye düşünen arkadaşlar için bilgi verebilir. Hangi jantla hangi lastik geliyor? Hangi aylarda hangi markaları gönderiyorlar? Aracı gelecekler için bir öngörü oluşturabilir  :)

Ben aracımı ağustos ayında teslim aldım. 17" dijon jantlar üzerinde 225/45/17 (91W) boyutunda Dunlop Sportmaxx RT lastikler ile birlikte geldi aracım.

benimkide dunlop sportmax 15 temmuz 2015/ şu an 3000 km de. Hatta 1 tanesi balon yaptı 500 km de iken değiştirdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 agustos 2015 goodyear vektor 4 mevsim lastiği ile geldi...  geçen gün goodyear bayisine gittim lastiği beğendiler ve iyi bir lastik olduğunu söylediler. Güvenlik açısından faydalı oldugunu belirttiler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 agustos 2015 goodyear vektor 4 mevsim lastiği ile geldi...  geçen gün goodyear bayisine gittim lastiği beğendiler ve iyi bir lastik olduğunu söylediler. Güvenlik açısından faydalı oldugunu belirttiler.

25 Ağustos teslim aynı lastik ilk izlenimlerim olumlu kaliteli bir lastik? Kış lastiği düşünüyor musunuz arkadaşlar.?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bridgestone turanza ER300 le geldi.

gürültülü ama daha güvenli bir lastik yapısı sert olduğundan. 2 yıl ve 18500 km geçti önler 5 arkalar 6 mm duruyor dedi bakımda.

sebebi ne olabilir bu farklılığın? alt limit kaçtı?

Hocam TÜV'ün sitesinden baktım ekte fotoda 1,6 mm diyor minimum.

Edit: Kaynak (http://www.tuvturk.com.tr/images/paylasimlar/pdf/ilanlar/arac-muayenesi.pdf)

post-306-1453603576,28_thumb.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

25 Ağustos teslim aynı lastik ilk izlenimlerim olumlu kaliteli bir lastik? Kış lastiği düşünüyor musunuz arkadaşlar.?

[email protected]

Ben çukurovada yaşıyorum bu lastik buralarda kış lastiği yerine kullanılabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...