Direksiyon Kolonu ?

Bu golf ün kronik sorunları çok sıkıcı, dışarıdan baktınmı taş gibi arabaymış gibi duruyor. Dışı seni içi beni yakar hesabı. 

@Ugur037 var hocam, çıtçıt sesi epeydir var onu dert etmiyorum. 1 yıldan fazladır bu çıt sesinin dışında bazen ( genelde yeni çalıştırdığımda harekete başlayınca ) manevrada tur çevirirken tınn diye bariz ses vuruyor ve bunu titreşim olarak direksiyonda hissediyorum sanki tekerlekten geliyor gibi. Geçen sene bakımda şikayet olarak yazdırdım, yok bişey dediler. Bu sene +2 garantisi bitti artık şikayet yazdırınca kesin bir masraf çıkaracaklar. Kronik diye yazılan bir sürü şey toplanmış benim araçta, nasıl bir seriye denk geldiysek artık.

@Ugur037 Hayır hocam duzelmedi... Daha doğrusu. bir müdahale olmadı. Doğuşa gittim... 0 km, ilk bakıma vs gelen tiguanlarda dahi var aynı ses. Arkadasa aldığımız  0 km golfte de var. Hepsinde oluyormuş hocam. Hatta, babamın corollasında, şirketin Fiat pratico aracında dahi var... Artık duymuyorum  :)

Golf olunca konu, fazla hassas oluyoruz anlaşılan  :lol:

@Ugur037 hocam merhaba,ses halen devam ediyor,servis baktı direksiyon sargısı dedi yanılmıyorsam yağlanacak eğer düzelmezse o parçayı değiştireceğiz dedi.Fiyat 1,5-2 bin tl civarıymış.

Geri
Üst Alt