İlk Günkü Gibi Yenilendik&Parladık. Lapiz Blue R-Line Detaling

Yeni Ürünümüz de Geldi.
AutoGLYM Türkiye Distribütörü Aracılığıyla elime ulaşan ürünü deneme şansım olmasa da Şu Virüs Muhabbeti biter bitmez Deneyimleyip forum dostlarımızla paylaşacağım inşallah. #EvdeKal Sağlıklı Kal Türkiye
fdbf8b7296314b1df69db6fa038dc377.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ender abi seninde bir youtube kanalın falan mı var ? Bir kaç kez benimde görme şansım oldu autoglym levent’i fiyatlarınız çok pahalı dedim hiç sallamadı hatta uygun bence diye dalga geçti
böyle sponsor olup ürün yollamasına şaşırdım. Yanlış anlamazsan merak ettim abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ender abi seninde bir youtube kanalın falan mı var ? Bir kaç kez benimde görme şansım oldu autoglym levent’i fiyatlarınız çok pahalı dedim hiç sallamadı hatta uygun bence diye dalga geçti
böyle sponsor olup ürün yollamasına şaşırdım. Yanlış anlamazsan merak ettim abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Gökhan Bilgin Sesli Güldüm vallaa  :D

Levent Bey ile Yüz yüze bir tanışıklığımız olmasa da Kendisiyle iyi iletişimimiz olduğunu söyleyebilirim.Tanıyabildiğim kadarı ile iyi bir insan.

Gelelim Hediye Kısmına ; Şahsım bu konularda prensip sahibiyim, ( çokça Teklif Alsam da)  Ücretsiz bir şey almayı pek sevmem Çok yakın dostlarım, tanıdıklarım haricinde.

Kendisi Hediye olmasını istese de ben ücretini ödemeyi tercih ettim. Sonuçta ikimizin dediği de olmadı Ortak Noktada 1 Adet ben ödemesini yaparak sipariş geçtim, Sağ olsun Kendisi de Deneyimlemem adına 2 . sini Hediye olarak yolladı. durum bundan ibaret :)  

Youtube Kanalım var lakin çok igilenemiyorum, Genelde Forum Sayfamız adına çok emek harcamaktayım.

Anladım abi bende aslında bahsetmiştim forumlarda bahsediyoruz çeşitli markalardan seninde sattığın ürünlerden kullanıyorum diye  hd wax ve magma ama senden hiç ürün almadım diye belirttim levent bey’e sebebide ürün verdiğin satıcılarda daha ucuz olması dedim ama yinede umursamadı abi artık kendi bilir.

Geçen gün hatta detaymarketim var duymuşsundur belki abi. Yan dükkanı tamircidir rıfat’ın ( detaymarketim ) oraya gitmişken muhabbete uğradım rıfat’a gidince her zaman çocuklar gibi kendimi oyuncakçı dükkanında hissediyorum :D  muhabbet esnasındayken hiç hesapta yokken 5 L Magma almış bulundum bidonda ki ismi liquid clay yani. Keşke herkese sana davrandığı gibi davransa abide paramız onada yarasa aynı şehrin insanları olarak :)

Anladım abi bende aslında bahsetmiştim forumlarda bahsediyoruz çeşitli markalardan seninde sattığın ürünlerden kullanıyorum diye  hd wax ve magma ama senden hiç ürün almadım diye belirttim levent bey’e sebebide ürün verdiğin satıcılarda daha ucuz olması dedim ama yinede umursamadı abi artık kendi bilir.

Geçen gün hatta detaymarketim var duymuşsundur belki abi. Yan dükkanı tamircidir rıfat’ın ( detaymarketim ) oraya gitmişken muhabbete uğradım rıfat’a gidince her zaman çocuklar gibi kendimi oyuncakçı dükkanında hissediyorum :D  muhabbet esnasındayken hiç hesapta yokken 5 L Magma almış bulundum bidonda ki ismi liquid clay yani. Keşke herkese sana davrandığı gibi davransa abide paramız onada yarasa aynı şehrin insanları olarak :)
Bunu dile getireyim görüşmemizde.  (y)

Kendisi Distribütör olunca bir takım uyması gereken kuralları vardır belki de o açıdan böyledir bilemiyorum.

Sonuçta Benim yada Forum sayfamızın bir Ticari beklentisi yada kaygısı yok. Herkese Eşit mesafedeyiz bu durumlarda  (y)

Geri
Üst Alt