**Difüzör ve egzoz uygulaması yapmak istiyorum ama

@Burak24 ustam bende difizör be spoiler yaptıracağım ama yaptıracak güvenilir bir yer bulamadım hala arayıştayım eğer siz bulursanız haber verirseniz beraber yaptırabiliriz

Bu benim eski aracıma yaptığım uygulama..

Ankara'da bir uygulamaya takıldım ve aracımı çekici ile çekmişlerdi son susturucu olmasına ve zerre ses çıkmamasına rağmen 1200 TL + 150 TL çekici ücreti ödemiştim. 

İşin ceza boyutunu gözardı etmeyin derim.. Bu arada aracı trafikten men etmişlerdi ve tekrar muayene gibi saçma sapan işlerle uğraşmıştım bana totalde maliyeti belki 2000 TL gibi bir rakamı geçmişti diyebilirim..

Şimdi 2017 model aracıma çok heveslenmeme rağmen yaptırmıyorum.. Devletin ne yapacağı belli olmaz :)

Ekli dosyayı görüntüle 32076
Bu difüzörün aynısından midline plusa yapabilir miyiz acaba çok mu uğraştırır? Sadece görüntü için istiyorum egsoz dumanı çıkmasa da olur. Çıksa daha hoş olur ama çok ugrastiracaksa gerek yok

@sergen38 Egzos kafası önemli değil derseniz 7.5 orjinal difizörünü önerebilirim..

peki bende sorayım madem bendede golf 7 midline var arka tapon değişmeden gti difüzör uygulaması yapabilirmiyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt