**Difüzör ve egzoz uygulaması yapmak istiyorum ama

@Raban7 Eşimin isminin baş harfi ama ilk algı tabiki Golf R oluyor :)  Bu arada aracı satalı 2 yıl olmasına ve 4 farklı şehir değiştirmesine rağmen plaka değişmedi :)  takipteyiz :)

@BG2017 biz anca plakalığa yazdırabildik, sizin kadar şanslı olamadık 😂😂

@farukal evet haklısınız.. Hevesinizi kırmak istemem ama sizin yaptıgınız işlemede aynı muamelede bulunabilirler :)  @mustafacagri hocamda Ankara'da herhangi bir çevirmeye takıldımı problem oldu mu sormak lazım...
Ankarada şehir içinde çevirmediler daha açıkçası, önden bakınca standart bir görüntüde ve beyaz renk olduğu için sanırım :)  ama aynı çevirmeye girsem ben de aynı cezayı yerdim. Ceza yazmaya gelince 2 egzoz olmuş 4 egzoz olmuş bakmıyorlar malesef... O dönem baya sıkı ceza yazılıyordu, susturucuları tam olsa bile sadece egzoz başlığından o kadar çok kişi ceza yedi ki. Tıpkı Bi dönem herkese yazılan cam filmi cezaları sonra bu bitince app cezaları gibi.

@Raban7 Eşimin isminin baş harfi ama ilk algı tabiki Golf R oluyor :)  Bu arada aracı satalı 2 yıl olmasına ve 4 farklı şehir değiştirmesine rağmen plaka değişmedi :)  takipteyiz :)
Maşallahı vardı ara ara ben de görüyorum ilanlarda, türlü türlü açıklamalar yazıp koyuyorlar ilana :D büyük emeğin vardı, maşallahı vardı aracın bahçeli 7'nin müdavimiydi :) ceza yazan  görevli memur da bu dikkat çekiciliğin etkisinde kalarak baktı baktı en son çare egzozlara yazayım dedi heralde :D

@mustafacagri İlgi odağı olmak herzaman iyi olmuyormuş demekki :)  Ciddi anlamda çok uğraşmıştım bu araba ile orjinal u led falan :)  Geçen ilanlara bakıyorum adam anahtarsız giriş çalıştırma yazmış ama start stop tuşu yok :)  

@mustafacagri İlgi odağı olmak herzaman iyi olmuyormuş demekki :)  Ciddi anlamda çok uğraşmıştım bu araba ile orjinal u led falan :)  Geçen ilanlara bakıyorum adam anahtarsız giriş çalıştırma yazmış ama start stop tuşu yok :)  
İşte galeri mantığı çoğu. Veya galeri satarken söylüyor, o da yine satarken duyduğunu yazıyor :D

Düz highline dan bu hale gelmişti sanırım dimi Bi de o araç? Renk gerçekten çok etkiliyor ya ne olursa olsun. Önceki araç düz normal bir kırmızı mk5 idi. Ankarada sürekli çevirirlerdi, uzun yolda sürekli çevirirlerdi. Beyaza geçtik geçeli 2 senede ya 3 ya 4 kere anca çevirmişlerdir. Kırmızı=spor araba, mimli araba algısı oturmuş sanırım :(

Lacivertte çevirme olayı daha azdır diye tahmin ediyorum, ne durumda lacivert :D

@mustafacagri Lacivert ile çok piyasa yapamadık henüz malum retrofit işleri falan yeni bitti şimdi detaylı bir iç dış temizlikten sonra keyfini sürmek var sırada :)

@mustafacagri Lacivert ile çok piyasa yapamadık henüz malum retrofit işleri falan yeni bitti şimdi detaylı bir iç dış temizlikten sonra keyfini sürmek var sırada :)
Corona sonrası hızlı piyasa bekleniyor o zaman :D retrofit konusunu merakla bekliyorum :) maşallah diyeyim eksik etmeyelim :) Kazasız belasız keyif dolu sürüşler 😎

Biz midlinecılar için tekli egzoz ucu ne tavsiye olunur.

Vidalı kromlar var ama biraz sade göründü.

Ya da tek çıkışı çifte çeviren egzoz uçları var ama difizör mü engel olur buna

Biz midlinecılar için tekli egzoz ucu ne tavsiye olunur.
Vidalı kromlar var ama biraz sade göründü.
Ya da tek çıkışı çifte çeviren egzoz uçları var ama difizör mü engel olur buna
Servisten şöyle birşey alıp takmıştım ben setiskurlu tip dıştan vida görünmüyor.
Bence fena değil tavsiye ederim.
Çiftli uçla hiç uğraşmayın derim ama hevesiniz varsa bilemem yapılabilir yinede.
da2390739aafa90858367cbeccbca4c2.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt