Kaplama -arac giydirme hakkinda

Negzeeel ya galeriden ilk cikislarr :)

Kişisel Görüşüm Kaplama yerine başka seçenekler ile aracınızın donanım vs için para harcamanız olacaktır . Güzel Bir seramik kaplama jant media ekranı vs şeklinde.
Şahsen 5.10 bin tl leri bulan kaplama için ben riske etmez başka projelere yelken açardım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender ender hocama sonuna kadar katılıyorum bence de kaplamaya o kadar para harcama dostum günün sonunda tabi ki  tercih senin ama illa bişey yapacaksan önden arkaya biri ince değeri biraz daha kalın şerit çizgi attırabilirsin jant vs zaten olmazsa olmazlardan

84A92FE3-5706-4627-94AA-6BCCB6AC5FBC.jpeg

20025843-50D8-40C5-A24A-29D8EE77375A.jpeg

Golf 7 için maliyeti sorduysan,
R Body kit 3500TL Boya montaj 4000
Jant Lastik 3.500 - replika takarsan oda
Kaplama 3000den başlar 

Çift U led - 4000 (Arabada zaten krom U lar var hiç almayın)
montajı kargosu 500lira

13bin 14bin TL civarı o golf 7 ye sahip olabilirsin sadece dış olarak

Replika U led takılırsa fiyatı düşer jantlar değişmez siyaha boyanırsa 3.500 kafadan çıkar  çıkar arabaya göre değişir u lede karşıyım sonradan yapılmasına kazık yiyen çok

yazdıklarım yapılmazsa 7bin TL

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf 6 Body kitleri ucuz, far led stoplarıda öyle hepsi 7 8 tutar max , kaplama olmasa daha ucuz

GTI Body kit attım ben arabama R yapmadığımdan pişmanım R çok daha güzel

Arabaya R body kit + Yay + Kaplama yapın jantları Koyu GunMetal boyatın aracıda Mat Satin yapın stoplara çerçeve çekin logolar ön ızgara kromları vb piano black kaplatın OFF Fişşşşek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hesapta olmayan bodykit cikti birde :)

ben en iyisi rline bodykit+yay+jant ile baslayim kaplama isi duruma gore degissin

Rline bodykit lerin fuyatlari ne alemde

Birde Kayseride yasiyorum burada yasayan bunlardan anlayan bir arkadas varsa forumda yardimci olursa sevinirim

Geri
Üst Alt