Bagajımdaki küçük göçük

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar kazasız belasız günler malesef geçen gün araçımı yıkadığımda ertesi günü farkettiğim bi göcüğü gördüm göcük ufak bi göcük bagaj logosundaki o cizginin orda malesef ufak parmağım kadar bi göcük varmış nasıl oldu anlam dahi veremedim kaskodan ücretsiz yaptırabilirim ama tramere girmesini istemiyorum açıkcası ve kaskoyu bu işede karıştırmak istemiyoru önerebileceğiniz istanbul/avrupa yakasında bi yer varmıdır yada nasıl çekilir servise mi götürsem acaba araçı götürsem abi bunun için mi getirdinde diyebilirler küçük ama gözüme carpması yetiyor açıkcası :)  

@yusufacs hocam ne kaskosu ne trameri, küçük bir göçük, götürün bir göçükçüye 100 liraya halleder en fazla.

@yusufacs 

Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar kazasız belasız günler malesef geçen gün araçımı yıkadığımda ertesi günü farkettiğim bi göcüğü gördüm göcük ufak bi göcük bagaj logosundaki o cizginin orda malesef ufak parmağım kadar bi göcük varmış nasıl oldu anlam dahi veremedim kaskodan ücretsiz yaptırabilirim ama tramere girmesini istemiyorum açıkcası ve kaskoyu bu işede karıştırmak istemiyoru önerebileceğiniz istanbul/avrupa yakasında bi yer varmıdır yada nasıl çekilir servise mi götürsem acaba araçı götürsem abi bunun için mi getirdinde diyebilirler küçük ama gözüme carpması yetiyor açıkcası :)  
Usta göçükçüler 100-200 TL bandında yaparlar. Dikkat edilecek bagaj göçüklerini düzeltmek için derin bir göçükte içerden itekliyorlar. Onun içinde kapak içindeki plastik aksamı söküyorlar kirilabiliyor yada düzgün takilmazsa içeri su girebiliyor yağmur olukları vs düzgün işçilik olması şart.

Hocam, Ataşehir'de Pars Oto Göcük Düzeltme var. İki kez farklı araçlarımda kullandım çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt