Multimedya-android önerisi

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
Arkadaşlar bluetooth navigasyon usb geri görüş kamerası olmayan golf 7 aracıma multimedya arıyorum öneri yazarsınız sevinirimz, araştırdığım kadar ile necvox baya kaliteli bu konuda. ses dokunmatik hız görütü kalitesi ile.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar bluetooth navigasyon usb geri görüş kamerası olmayan golf 7 aracıma multimedya arıyorum öneri yazarsınız sevinirimz, araştırdığım kadar ile necvox baya kaliteli bu konuda. ses dokunmatik hız görütü kalitesi ile.
Değerli Hocam Aydın da bulunan benimde ürünlerinlerini test ettiğim bir arkadaşımız var Necvox Tr Distribütörlüğü ve argesini yapmakta.isterseniz biraz araştırın bulacaksınız nette. Ismi Gürhan Bey Bizlerden de selam soylerseniz yardımcı olacaktır. Bakarsınız konuşursunuz karar yine sizlerin

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendi 2.el cihazım var tertemiz detayları bulabilirsiniz GOLF 7 WİFİ+NAVİGASYON+BLUETOOTH+GERİ GÖRÜŞ KAMERASI İlan No: 627734481 https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-golf-7-wifi-plusnavigasyon-plusbluetooth-plusgeri-gorus-kamerasi-627734481/detay

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@mutlubey17 teşekkürlee hocam ama daha güncel bir cihaz düşünüyorum

Geri
Üst Alt