Boyacı Arıyorum :)

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Arkadaşlar herkese kazasız belasız günler diliyorum araçıma R BODY KİT yaptırmak istiyorum nasipse fakat bi türlü boyacı bulamadım Ön tampon + Arka Tampon + Marşpiel Boyanacak beyaz renk olacak boya koduyla boyuyorlar sanırım 1-2 yerden fiyat teklifi aldım açıkcası cok pahalı geldi 1000 TL gibi bi rakam istiyorlar bilmiyorum uygunmudur pahalımıdır işciliklerinide güvenemiyorum düzgün boyasını montajını yapabilecek bi yer arıyorum  sizinde bildiğiniz sağlam bi işcilik birazda tabi uygun fiyata :)  cözebilecek istanbul içi avrupa anadolu farketmez bi yer varmıdır avrupa olursa daha iyi olur :)  

Konya da olsan hallederdik.. ;)

Arkadaşlar herkese kazasız belasız günler diliyorum araçıma R BODY KİT yaptırmak istiyorum nasipse fakat bi türlü boyacı bulamadım Ön tampon + Arka Tampon + Marşpiel Boyanacak beyaz renk olacak boya koduyla boyuyorlar sanırım 1-2 yerden fiyat teklifi aldım açıkcası cok pahalı geldi 1000 TL gibi bi rakam istiyorlar bilmiyorum uygunmudur pahalımıdır işciliklerinide güvenemiyorum düzgün boyasını montajını yapabilecek bi yer arıyorum  sizinde bildiğiniz sağlam bi işcilik birazda tabi uygun fiyata [emoji4] cözebilecek istanbul içi avrupa anadolu farketmez bi yer varmıdır avrupa olursa daha iyi olur [emoji4] 
Tokyo garaj Salih bey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt