3.yıl bakımı

41HU367

Üye
İsim
YLDRM41
Selam arkadaslar 3.yıl bakımı yetkili servis 1050 tl özel servis 450 tl kafalar çok karışık    

Aracım Manuel’den olsa yetkili servise gitmek istiyorum ama fark 2 katı ısrarla pazarlık yaptım en fazla 1000liraya düşürdüler bu nasıl mantık

@41HU367 Çoğu zaman böyle zaten hocam yapabilecek bir şey yok. Yani çoğu zaman özel servisler yarı yarıya uygun fiyatlı oluyor. Bence yetkili serviste yaptırın.

Benim aracımda manuel ve 2013 model. 2016 yılında aldğımda garantisi yoktu ve 3 yıldır özel serviste bakımları yaptırıyorum. Aracımı sıfır alsaydım en baştan beri yetkili servisten şaşmazdım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak  önümde süre var daha bakalım biraz düşünücem satarkende hertürlü avantaj yetkili servis biliyorum fakat kullanılan malzemelere kadar hepsi birebir aynı bunu bilebile2 katı para vermek çok zoruma gidiyor ilk yıl 650tl ikinci yıl 750tl idi.bu yıl resmen coşmuşlar 1050 lira olmuş tamam aacımı değerli canımız ama parayıda sokakta toplamıyoruz 

filtre ve yağ değişimi olacaksa sadece yetkili servise gitmeye gerek yok bence. 

Geri
Üst Alt