USB Araç Çakmaklık Şarj Cihazı önerileriniz?

DrMobile

Üye
İsim
drmobile

Malum bu haftasonu uzun yola çıkıyorum , marka model önerisi olan var mı ?

nokia-dual-usb-orjinal-dc-20-arac-sarj-aleti-119631891308370.jpg

http://urun.n11.com/arac-kiti/nokia-dc-20-orjinal-arac-sarj-cihazi-2-usb-cikisli-P15979863?cid=604001&gclid=Cj0KEQjw8-GtBRCMl7m54PzgjNQBEiQAIZckv2F8fAoY0m87vfjvBhmnMUeQB0NBAVxJXUR2V3ghe8gaAv9T8P8HAQ

v2-64155_medium.jpg

http://www.vatanbilgisayar.com/f8j051cwblk-single-micro-2100mah-5v-siyah-arac-sarji.html

Ben bunları kullanıyorum hocam. Özellikle nokia'nın kabloları çok hoşuma gidiyor.. Yapısı itibariyle gereksiz kalabalık da yapmıyor..

DrMobile dedi:

Hocam bu konuda size tek tavsiyem bilindik orjinal ürünler almanız. Aksi taktırdı sigorta atmasına sebep oluyor. Ayrica telefonunuza zarar veriyor. Şayet telefonunuz iOS ise apple store dan satın alabilirsiniz. Fiyatlar yüksek gelebilir ama değer. Markaların kendi cihazlarınız almanızı tavsiye ederim hocam.

mcanerol dedi:

Hocam bu konuda size tek tavsiyem bilindik orjinal ürünler almanız. Aksi taktırdı sigorta atmasına sebep oluyor. Ayrica telefonunuza zarar veriyor. Şayet telefonunuz iOS ise apple store dan satın alabilirsiniz. Fiyatlar yüksek gelebilir ama değer. Markaların kendi cihazlarınız almanızı tavsiye ederim hocam.
Note 4 kullanıyorum . Orj bakayım

Ama Belkin de iyi markadır , kafama yattı , araştırıyorum

DrMobile dedi:

Note 4 kullanıyorum . Orj bakayım

Ama Belkin de iyi markadır , kafama yattı , araştırıyorum
Samsung sitesinden bakın hocam kendilerinin tasarladığı yaptığı bir ürün varsa onu tercih edin. Ama belkin oldukça iyi bir marka ben kendi aracımda iki seneye yakın kullandım bir sıkıntı yasamadım.

Ben de orijinal Samsung şarj aleti var 35 küsur liraya almıştım, 2 yıldır yükümü sırtlıyor, şehirler arası çok yol yaptığım için ve bataryayı öldürme riskine girmek istemediğim için orijinale yöneldim ben.

Orijinal samsung şarj aleti kullanıyorum bende 30 lira civarına almıştım :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

telefonu usb'ye bağlayınca şarj olmuyor sanırım bi yandan? hiç denemedim de

Teşekkürler arkadaşlar

Vatan Bilgisayarda varmış sanırım , bugün uğramayı düşünüyorum .

maniax dedi:
telefonu usb'ye bağlayınca şarj olmuyor sanırım bi yandan? hiç denemedim de
Hocam şarj olur ordan yalnız teyp kapalıyken usb enerji gitmiyor ondan olmaz. Teyp sürekli acik olduğundan emin olun. Ama yinede şahsen araç kiti almak daha sağlıklı telefonun batarya omru icin.

Ben Tchibo dan aldim simdilik memnunum. Iki adet cakmak coklayici ve iki usb portu var uzerinde. Hem navigasyon hem de arac ici kamera kullandigim icin ihtiyacim vardi iki cakmakliga.

.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt