Radyo; Varsayılan olarak açılan kanal sorunu

Rexterr

Üye
İsim
Aydın
Merhaba üstatlar,

Aracımda basit ama beni deli eden bir sorun var. Ne zaman arabayı çalıştırıp radyoyu açsam, kanallarıma kayıtlı dahi olmayan bir kanal açık olarak geliyor. Frekansı hatırlamıyorum ama arabama her bindiğimde, bu kanalın açıl olmaması için ne yapmalıyım ?? 

Hiç mi denk gelen olmadı :)

Merhaba üstatlar,

Aracımda basit ama beni deli eden bir sorun var. Ne zaman arabayı çalıştırıp radyoyu açsam, kanallarıma kayıtlı dahi olmayan bir kanal açık olarak geliyor. Frekansı hatırlamıyorum ama arabama her bindiğimde, bu kanalın açıl olmaması için ne yapmalıyım ?? 
Açıkcası ben nerde bıraktıysam oradan açılıyor. Radyo Ayarlarında bunun bir seçeneği olmalı. İsterseniz en basit yolla karşılaştırma yaparak bulmaya çalışalım. siz ayarlar ekranının fotoğraflarını paylaşın hocam. 

@MSE tamamdır hocam deneyelim. Ama ayar ile ilgili olmama ihtimali var, çünkü buraya yazdıktan sonra bir süre düzelmişti şimdi yine başladı. Bu süre zarfında değişiklik yapmadım.

@MSE tamamdır hocam deneyelim. Ama ayar ile ilgili olmama ihtimali var, çünkü buraya yazdıktan sonra bir süre düzelmişti şimdi yine başladı. Bu süre zarfında değişiklik yapmadım.
Açma kapatma tuşuna 15 saniye basılı tutup ekranı bir resetleyin hocam bakalım ne olacak. 

Geri
Üst Alt