Golf 7,5 kişisel eklenti önerileri

Değerli Hocam; Güzel ve abartılmadan yapılmış olan Bu eklentilerimiz ile aracınız hem değer kazanmış oldu hemde içinize sinen bir küçük değişim ile birlikte sanıyorum ki aracınıza olan Tutkunuz arttı. Durban Jant kesinlikle çok fark yaratmış diğer uygulamalarınızda çok beğendim. Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Şuna bitane R Direksiyonu ekle tamamdır olay :)  eğer imkanınız varsa R Tampon takın arkayada  4 eğzoz tamamdır olay  bu arada spoileri nerden aldınız boyalımı aldınız kendiniz mi boyattınız acaba kaça maal oldu 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusufacs n11 den aldım arka spoiler 172 tl idi 100 tl de boyattım ilk geldiğinde sinirimi bozdu birşeye benzemiyordu ama boyanında bence güzel oldu. piyasada sanki bir tık daha iyisi sadece boyasız 350 isteniyor bence gerek yok hem emek verdikce dahada değerli oluyor.

@yusufacs n11 den aldım arka spoiler 172 tl idi 100 tl de boyattım ilk geldiğinde sinirimi bozdu birşeye benzemiyordu ama boyanında bence güzel oldu. piyasada sanki bir tık daha iyisi sadece boyasız 350 isteniyor bence gerek yok hem emek verdikce dahada değerli oluyor.
Valla hocam bende aldım o aynını 128 TL Gibi bişeye geldi bi geldi şok oldum saçma sapan bi plastikten yapmışlar yollamışlar sıfırdı direk geri sardım geri gönderdim yani bişeye benzemiyor kalitesine zaten 500-600 tl istiyorlar açıkcası o manzarayı görünce şok oldum boyatmadan direk geri gönderdim 

Birde ürünün 4 parçasınıda kunllanıdınız mı peki sadece yoksa yan cıtaları ve fren lambasını olduğu siyah yerimi taktınız en üstü naptınız 

@yusufacs tamamını kullandım boyandıktan sonra gercekten iyi duruyor bence alıp direk boyatın ustanız iyiyse spnuç güzel olucaktır. 

Geri
Üst Alt