kış lastiği tavsiyesi

mozturk

Yeni Üye
İsim
mustafa
195/65/15 golf 7 için kış lastiği tavsiyelerinizi bekliyorum memurum sakin kullanım ve ekonomi arıyorum :))

memurum ve ekonomi arıyorum demişsiniz.

657 memur lastiği petlas tır. 

Burada  çogu kişi  petlas önerip daha sonra 3-5 daha fazla verin şunu alın bunu alın önerileri sonrası kendinizi  hiç ummadığınız bilenen yine kaliteli ama fiyatı biraz daha fazla lastiği almış olarak bulabilirsiniz.

FALKEN ??

BU NEDİR derseniz . PETLAS dan daha iyi lastiktir. Daha yumuşaktır. Bunu lastikçide yan yana Petlas   ile   elle bile dokunup sıkarak gözlemleyip tespit edebilirsiniz.

Benim yazmamla olmuyor tabi.

Lastikçinize bi gidin sorun Falken nasıldır Nasıl bilirdiniz  diye

fiyatına göre hak helal edilir alınır geçilir bir lastiktir. 

petlas yerine falken alınır.

conti /nokian  konuşulan yerde  falkenin esamesi okunmaz tabi . 

ayrıca  golfü teslim almaya gittiğimde,  teslim alanında heyecanla anahtarın uzatılmasını beklerken BRİDGESTONE denen lastiklerle karşılaşınca benim depresyonumla ,   sıfır polosunu almaya gelen genç arkadaşın aracı üzerinde FALKEN leri görünce mutluluğu  konuyu özetler cinsten

linkte durumu özetleyen bilgi falken /tedarikçi anlaşması 

http://www.akohaber.com/yeni-vw-polo-falken-lastikleri-ile-basarisini-surdurmeye-devam-ediyor/

ayrıca  golfü teslim almaya gittiğimde,  teslim alanında heyecanla anahtarın uzatılmasını beklerken BRİDGESTONE denen lastiklerle karşılaşınca benim depresyonumla ,   sıfır polosunu almaya gelen genç arkadaşın aracı üzerinde FALKEN leri görünce mutluluğu  konuyu özetler cinsten

linkte durumu özetleyen bilgi falken /tedarikçi anlaşması 

http://www.akohaber.com/yeni-vw-polo-falken-lastikleri-ile-basarisini-surdurmeye-devam-ediyor/
Teşekkürler hocam çok yardımcı oldunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçen kış Nokian WR D4 aldım sessizliği, yol tutuşu ve fren mesafesi yazlık lastiklerimden daha iyi idi kesinlikle çok fazla kar görmediler ama kullananlar arasında da karda kötü diyene rastlamadım hiç. Bu kış 2. yılları olacak bakalım performansları düşecekmi en fazla 5 bin km yol yapmışlardır geçen kış. Continental alacaktım stok sıkıntısı vardı Nokian almıştım iyiki öyle olmuş daha da hesaplı idiler o zaman için :)

Geri
Üst Alt