Golf 7.5 jant sürtmesi

@Furkan0189 renk konusı zevk meselesi dijonların siyahı pek iyi göZükürmü bilemiyorum. Sarı sitede tek satılan dijonlar görüyodum ordan uyguna düşürebilirseniz boyatmayla uğraşmamış olursunuz.bende sürtmüştüm servis biz boyamıyoruz deyip autokinge yönlendirdi onlarda boyarız ama pek randımanlı olmuyor dedi 250lira fiyat çekti birde

Merhaba Hocam. tamiratı boyası mümkün lakin masrafı  parasına belkide yeni bir jant bulunabilir .malum sitelerden araştırın yada çıkmacılardan muhtemelen tek adet olana fazla para istenebilir ama şansınız deneyin.

@caglar_61 hocam 4 jant siyah boyamaya 600 lira fiyat çektiler tek jantı da 150 lira fiyat çektiler.Birde hocam olayın olduğu gün bir de radar olayı yaşandı sabah 6 da otobanda 180 hızla kör noktaya pusuya yatan radarın önünden geçilmiş düşülmüş plakaya yazıldı büyük ihtimal ama sistemde gözükmüyor bu cezayı nasıl öğrenirim araç babamın üzerine ve bababım haberi olmaması gerekiyor.şu olaylara bakın ya bir gecede 1000 liralık olduk galiba 

[mention=208]Ender[/mention] valla hocam malum sitede ilanlar 3000 lira filan 
Tek adet bakın hicam. Set almaya gerek yok hatta forumda bazı arkadaşlarda da anılır Tek dijon jant. Ilan acip aranabilir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt