Led Plaka Aydınlatması

Set olarak sipariş ettim ama nasıl montajlanır bilmiyorum bilen biri yardımcı olabilirmi

MERHABA
Yeni konu açmamak adına aynı kouya devam edip bilgi paylaşmak istedim.
2019 model golf aracımın plaka lambasını Beyaz led yaptım bugün.
Bayağı araştırdım arıza ışığı yakmaz denilen Led i buldum.
Photon PH 7028 ledi alıp taktım arıza ışığı yakmadı. Gayet güzel oldu. orjınal Alman .
60 TL ye sorunu çözdüm. Akşam resim çekip ekleyeceğim arkadaşlar.
Bilgi paylaşılınca güzeldir:)

Son düzenleme:

evet bu ürün

Far doktoru sitesınden alın arkadasım. şu anda stokta bir adet var ve 60 TL fiyatı

Ekli dosyayı görüntüle 55018
Güzel oldu arkadaslar resımi ekledım
Hocam merhaba çok güzel duruyor aynı LED bende aldım bugün denedim fakat arıza ışığı yaktı araç 2015 1.2 TSI sorum şu olacak görüntü benim araçta da gayet güzel fakat arıza ışığı yaktı bu şekilde kullanmak araç için sakıncalı mı bir süre kullanılsa satış vs durumunda orj halojenleri taksam nasıl olur.

Hocam merhaba çok güzel duruyor aynı LED bende aldım bugün denedim fakat arıza ışığı yaktı araç 2015 1.2 TSI sorum şu olacak görüntü benim araçta da gayet güzel fakat arıza ışığı yaktı bu şekilde kullanmak araç için sakıncalı mı bir süre kullanılsa satış vs durumunda orj halojenleri taksam nasıl olur.
Tekrar halojenı takınca arızayı silinir

Bir sakıncası yok ama herzaman arıza ısığı tedirgin edebılır. Bir arkadas varsa cevrenızde kablo ıle led e cevrılınce duzelır

Hocam bende aldım aynısın photon marka ama benim aracımda önceden de arıza ışığı oluyordu ampullerim patlak olmadığı halde yakıyordu ledleri taktım gene yakıyor acaba kablolarda mı bir temassızlık var anlayamadım bende

Hocam bende aldım aynısın photon marka ama benim aracımda önceden de arıza ışığı oluyordu ampullerim patlak olmadığı halde yakıyordu ledleri taktım gene yakıyor acaba kablolarda mı bir temassızlık var anlayamadım bende
Bildiğim kadarıyla makyajlı kasalarda arızı ışığı yakmazken makyajsızlarda yakıyor.O sebeble ya bir direnç takmanız ya da vagcom ile bağlanıp ayar yapmanız gerekli.

Doğrudur hocam
Benımkı 2020 olduğu için büyük ihtimalle.
İmkanınız varsa kablo ile led e cevırmek

Hocam canbus gerekiyormuş kablo ucuna kaynakla bağlıyorlar ama bir tane modül buldum direk tak çalıştır fiyatı biraz tuzlu geldi bir plaka aydınlatmasına 300 lira gömmek biraz düşündürüyor beni kaynaklı yapım için fiyat alıcam yarı yarıya farkederse artık kabloları kaynatıcaz birbirine :D
Ürünü de aşağıya koyuyorum belki başkalarının işini görür
Görüntü de bu şekilde oldu ama biraz fazla yanıyor gibi led kitini takarsam biraz daha dengelenir diye düşünüyorum

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-02-26 at 01.37.44.jpeg
    WhatsApp Image 2022-02-26 at 01.37.44.jpeg
    67 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Hocam canbus gerekiyormuş kablo ucuna kaynakla bağlıyorlar ama bir tane modül buldum direk tak çalıştır fiyatı biraz tuzlu geldi bir plaka aydınlatmasına 300 lira gömmek biraz düşündürüyor beni kaynaklı yapım için fiyat alıcam yarı yarıya farkederse artık kabloları kaynatıcaz birbirine :D
Ürünü de aşağıya koyuyorum belki başkalarının işini görür
[/URL]
Görüntü de bu şekilde oldu ama biraz fazla yanıyor gibi led kitini takarsam biraz daha dengelenir diye düşünüyorum
Hocam gerrek yok
Bir kablosu olan arkadas bulursan bilgisayardan led e cevırın
Bu kadar para verılmez

led olarak kodlayabiliyor muyuz o zaman çok iyi paraya yazık sağolun hocam :)

Geri
Üst Alt