Arac D de kaliyor D1 olmuyor

İsim
Meriç Mavisu
Bunu arada yapiyor , araci D ye aliyorum vies gosteren kisimda sadece D yaziyor normalde D1 yazmasi lazim 3 saniye sonra kendi D1 e geciyor sebebi ne olabilir ayni sey R icinde gecerli bazen yurumuyor 3 saniye sonra yuruyor ve o 3 sankye icerisinde gaz yemiyor bosta gibi arac 

tesekkurler

Bunu el freni inikken vites değiştirdiğinizde mi yapıyor yoksa el frenini manuel indirip hareket etmek istediğinizde mi yapıyor. Ardından frene basın diye bir uyarı çıkıyor mu kadrandaki ekranda

Yok hocam normal hic birsey cekili degil p den d ye aliyorum vitese almiyor 3 saniye sonra aliyor

İş yerindeki dizel otomatik Accent lardan birinde aynı şey var. R'ye alıyorum ama hiçbir tepki vermeyip kendisi 2 -3 sn sonra hafif sarsıntılı harekete geçiyo. Gaza basınca da boşluk oluyo..

İş yerindeki dizel otomatik Accent lardan birinde aynı şey var. R'ye alıyorum ama hiçbir tepki vermeyip kendisi 2 -3 sn sonra hafif sarsıntılı harekete geçiyo. Gaza basınca da boşluk oluyo..
Ayni tip sanzimanlarmi bilmiyorum bileniniz varmidir sorunum devam ediyor ??

mekatronik kalibrasyonu&adaptasyonu veya güncellemesi ile sorun aşılabilir. servisler bazen bunu uyguluyorlardı 

şayet sorun daha büyük ise zaten bir işe yaramayacaktır bu işlem farklı bir sorun varsa da ortaya çıkacaktır bu işlemlerde.

Geri
Üst Alt