Michelin CrossClimate İnceleme

Goodyear 4 mevsim lastikle (vector 4 seasons) geldi benimki, onu kullanan ya da arabasi o lastikle gelen var mi acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Orhan Hoca dedi:
sert lastik mi bu? michelinler genelde yumuşak oluyorlar ya.

değerleri gayet iyi. 1.4 122 için bu ebat.

@silvershadow
Değerli Orhan Hocam;

Alışık olduğunuz Michelin hamuru ve karakteriyle uzaktan yakından bağlantısı olmayan bir ürün bu.

Diğer markalarda da dört mevsim lastikleri var ama hiç biri kış lastiklerinin performansı ile yarışma iddiası içerisinde değildiler.

kış lastiği ile yaz lastiği bir arada Michelin markası için ilk kez bildiğim kadarıyla..

Arabamin ustundeki lastik hankook ventus prime di, aslinda memnundun ama kis lastigi alacagima crossclimate aldim bugun taktirdim, ilk izlenimim; sert bir lastik, cikan lastigime gore daha sesli gibi, ama daha 3km gittim deneyimim arttikca ozellikle kar sonrasi goruslerimi yazacagim

golf7 tdi dsg

Kullanıcı yorumlar önemli

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mcanerol Ben, Ankara-Çankaya Oran'da yaşıyorum. Ankara'nın en soğuk yeri. Çok karlı havalarda çıkmıyorum. Ama normal karda çıkıyorum.  Günde ortalama 60 km. yol yapıyorum. Bu lastikler olur mu? İyi günler.

dreamtheater dedi:
@mcanerol Ben, Ankara-Çankaya Oran'da yaşıyorum. Ankara'nın en soğuk yeri. Çok karlı havalarda çıkmıyorum. Ama normal karda çıkıyorum.  Günde ortalama 60 km. yol yapıyorum. Bu lastikler olur mu? İyi günler.
Hocam ben daha önce deneyimlemedim hiç lastiği. Fakat İnternette test videolarını izledim yaz lastiği kadar performans gösteriyor. Yol tutunsu olsun epey başarılı. Ayrıca ilk defa bir firma bu kadar iddialı ve aldığı sonuçlara göre kis lastiği kadar etkili. Benim görüşüm hocam boyle kara kis olmadı taktirde bu lastik kışında gayet başarılı olur. Ayrıca sizi ikinci bir lastik ve jant masrafından kurtarır. 18"jant icin olmadığı icin kendime alamıyorum ama 18 çıktığı taktirde direk alacağım lastik. Bir tek bir hocamız yazmıştı bu konuda var galiba sert bir lastik olduğu icin sesli olduğunu söylemişti.

dreamtheater dedi:
Siz nerede yaşıyorsunuz peki?

Sent from my iPhone using Tapatalk
İstanbul hocam. Ankara'da nasil bir kis yaşanıyor gerçekten bilmiyorum. Ama İstanbul'da yılda bir defa en fazla iki defa sağlam kar yağıyor. Onun haricinde full yağmur. Ondan bu lastik İstanbul icin çok ideal.

Orhan Hoca dedi:
Arabamin ustundeki lastik hankook ventus prime di, aslinda memnundun ama kis lastigi alacagima crossclimate aldim bugun taktirdim, ilk izlenimim; sert bir lastik, cikan lastigime gore daha sesli gibi, ama daha 3km gittim deneyimim arttikca ozellikle kar sonrasi goruslerimi yazacagim

golf7 tdi dsg
ragıp hocam. yoğun kış şartları olan bölgeden döndüğum için nokian wr d3  ü sattım ben. 4 mevsime ihtiyacım var tak çıkar yapmamak icin malum trabzon samsun arası ve kar yerde çok kalmıyor. buzlanma olayları ve yazın sıcaklık ortalama 25-30 değerler göz önüne alınırsa almaya değer mi?

sizde durum nedir şu an lastikler araçta mı ?kayseride kar başlamadı mı?

hepsi burada da 354 tl şu an 4 lastik baya tuzlu ve nokianı bile geciyor fiyatta.
Degerli hocam cok memnunum ama sabah 0 derecelere dusmesine ragmen kar baslamadi halen, n11 de su anda cok iyi bir kampanya var 4 tanesi 600-850 arasi satiliyor , ana sayfada. Lastigin yol tutusu ve arabamin esp yi devreye sokmasi aracta baya azaldi ama kar yorumum maalesef yok

golf7 tdi dsg

@ragipertas

Anlaşılan kırbaçlıyoruz arada bir 8D

ESO'nin devreye girip girmemesiyle ölçtüğünüze göre

silvershadow dedi:
@ragipertas

20 yillik soforum cesitli arabalar kullandim ama golf gibi zevkli bir araba yok, hele uygun zaman ve yerlerde donuslerde biraz gaza dokunmanin keyfi bir baska murat hocam[emoji6]

golf7 tdi dsg

s=s16

silvershadow dedi:
@ragipertas

Murat Hocam, merhaba.Bende geçen gün bu lastiğe yakından baktım.Çok güzel gözüküyor.Ancak benim lastikler henüz 2 senelik oldu.( 13.500 KM) Bayiye satmak üzere bırakmayı ve taksitle almayı düşünüyorum.Lastiklerim dunlop sport.Tahmini kaça giderler?

@ismail

Hocam lastikleri forum üzerinden ya da sahibinden sitesi üzerinden satmayı deneyebilirsiniz. Diğer türlü çok ucuza giderler.

Bencede cok basarili bir lastik ama karda buzda nasil olacak bende sizin gibi merak ediyorum, kar yagdigi gun insallah burdan yorumlarimida yazarim, taktirdigim lastikci cok km yaparsaniz bu lastikle hizli kabaklasir dedi, yazin alan bir iki musterisi pismanmis ama bilmiyorum, lastikci yorumuna cokta guvenilmez

Hocam aşınmayı arastirmadan almayin derim cunku gerçekten sizin jantta biraz tuzlu fiyatlari, ben site ve kredi karti indirimleriyle 4 tane 16 lik lastigi 600tl ye aldığım icin cokta çevreden araştırmadan almıştım

golf7 tdi dsg

Geri
Üst Alt