Jump to content

Recommended Posts

Arkadaslar merhabalar. 2016 model 1.4 tsi aracima 205.55.16 lastik alacagim suan uzerinde hankook ventus prime 2 var. İnternette arastirmalarimla continental premium contact 5 ve hankook ventus prime 3 arasinda kaldim. Premiumcontact 5 pastigi gordugunuzde yanak ebadindan dahi daha konforluymus gibi geliyor. Bir cok disiplinde bir cok testte de hep 1. Oluyor cpc5. Fakat yeni 2018 ve 2017 testlerinde ventus prime 3 biraz cpc5 i solluyor gibi ama hala kral cpc5 gibi. Ben ventus prime 3 almak istiyorum aslinda icimden gecen o fakat konforum bozuldugu anda arabadan dahi soguyabilirim. Sanki vp3 ler biraz daha sert ve turkiye  yollarinda beni uzecek gibi dusundum avrupada yasiyor olsam kesin vp3 alacagim fakat konfor yol tutus ve guvenlik cok onemli benim icin hepsi ayni duzeyde onemli. İkisi arasinda sizin tercihiniz ne olurdu? Özellikle hankook vp3 kullanan arkadaslar yardimci olabilir mi? Simdiden herkese tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Nejdethc Golf 6 aracımda Continental CPC5 vardı yeni golf 7 de hankook prime 2 var bence çok fark yok gibi ama 140km geçince sanki güvensizleşiyor gibi hissettiriyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arabamı ılk aldığımda hankook lastık vardı uzerınde hıc memnun degıldım ve kımseyde tavsıye etmıyorum degıstıp mıchlen aldım cok memnunum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

goodyear-mıchlean-yada dunlop tavsiye ederim o iki markadan da uzak durun bence

özellikle conti den

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@palsak neden hocam boyle dusundunuz?

Benim bi oncdki sracim 2014 model civic idi. Premiumcontact 2 ile gelmisti fabrikadan 40 bin km ye kadar memnundum lastikten. cpc5 kullanmadim hic. Ama continentalden uzak durun sebebinizi merak ettim, cabuk asindigi bittigi icin mi acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ker9m
      Herkese selamlar Aracımda Coming/Leaving Home özelliğini aktif etmek istiyorum fakat aracımda far sensörü yok İnternette gezinirken far sensörü olmayan araçlardada yapılabildiğini gördüm nasıl yaparım? bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Ker9m
      2017 model polo aracımda daha önceden yanlışlıkla obdeleven(vagcom) ile emniyet kemeri ikazını kapatmıştım fakat muayene yaklaştığı için yeniden açtım çalışmadı bir bilginiz veya çözüm öneriniz varsa yardımcı olurmusunuz?
    • Yazan: oguzhan91
      Merhabalar,
      2013 Model GOLF 7 1.2 TSİ Comfortline 115 bin km de aracım 1500-2000 km arası yağ eksiltiyor, acaba bu durumu yaşayan, daha sonrasında çözüm bulabilenler bi yardımcı olabilirler mi ? Şimdiden teşekkür ediyorum.
    • Yazan: Furkan724
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler:  GOLF 1.0 TSİ DSG HİGHLİNE 2019 Model 115 Beygir Golf Highline Aracım fabrika çıkışlı seramik kaplama ve koltuk koruması cam filmi mevcuttur. Araç uzatılmış garanti ile 2023 e kadar garantisi mevcuttur. Araçımda ekstra olarak Ruhsata işli kaplama Gti Difüzör Gti Ön Panjur Gti Marşbiyel ve Piyano Black Jantlar ve Mat Kırmızı Kaliperleri bulunmaktadır Highline Donanıma ek olarak Cam Tavan Geri Görüş Kamerası ve Car Play opsiyonları bulunmaktadır Çift Akfif Egzoz ve Akrapoviç egzoz uçları bulunmaktadır araç otoparkta durmakta ve 15bin bakımı Doğuş Oto Esenyurtta yapılmıştır Hediye olarak 3 kere seramik yenilemesi bulunmaktadır.Detaylı bilgi için mesaj atabilir yada arayabilirsiniz. 05419222349
      Boya ve değişen:  YOK
      Fiyat: 230 BİN
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: frknyldrm
      Ürün Adı:  Bagaj Açma Mandalı
      Detaylar:  2019 Golf'ten sökülmüştür, Golf 7-7,5 ile uyumlu olduğu gibi bildiğim kadarıyla Passat B8 ile de uyumludur.
      Parça Kodu: 5G6827469F
      İlan Linki: https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-volkswagen-bagaj-acma-mandali-5g6827469f-768237892/detay
      Fiyat: 150 TL'ye satılmıştır.
      Fotoğraf:  

• Yeni Oluştur...