Jump to content
Nejdethc

2016 model 1.4 tsi golf 205/55/16 lastik seçimi. Hankook ventus prime 3 vs continental premium contact 5

Recommended Posts

Arkadaslar merhabalar. 2016 model 1.4 tsi aracima 205.55.16 lastik alacagim suan uzerinde hankook ventus prime 2 var. İnternette arastirmalarimla continental premium contact 5 ve hankook ventus prime 3 arasinda kaldim. Premiumcontact 5 pastigi gordugunuzde yanak ebadindan dahi daha konforluymus gibi geliyor. Bir cok disiplinde bir cok testte de hep 1. Oluyor cpc5. Fakat yeni 2018 ve 2017 testlerinde ventus prime 3 biraz cpc5 i solluyor gibi ama hala kral cpc5 gibi. Ben ventus prime 3 almak istiyorum aslinda icimden gecen o fakat konforum bozuldugu anda arabadan dahi soguyabilirim. Sanki vp3 ler biraz daha sert ve turkiye  yollarinda beni uzecek gibi dusundum avrupada yasiyor olsam kesin vp3 alacagim fakat konfor yol tutus ve guvenlik cok onemli benim icin hepsi ayni duzeyde onemli. İkisi arasinda sizin tercihiniz ne olurdu? Özellikle hankook vp3 kullanan arkadaslar yardimci olabilir mi? Simdiden herkese tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@palsak neden hocam boyle dusundunuz?

Benim bi oncdki sracim 2014 model civic idi. Premiumcontact 2 ile gelmisti fabrikadan 40 bin km ye kadar memnundum lastikten. cpc5 kullanmadim hic. Ama continentalden uzak durun sebebinizi merak ettim, cabuk asindigi bittigi icin mi acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bursair
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler: Pasifik Mavi , Boya değişen yok , Kamera, Cam Tavan , ULED  
      Boya ve değişen:  Yok
      Fiyat: 135.000tl .  -   ilan no : 698418789 - sahibinden ilan numarası
      Km : 38.000
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: Hüseyin Koç
      Ürün Adı:  Discovery Pro Mib 2 ve amblem kamera
      Detaylar:  Discovery Pro mib 2 sorunsuz arka amblem camera ile beraber çercevesi de verilecektir. Ayrı ayrı satış yapılabilir... Ayrı satış fiyatları için konuşalım.
      Fiyat:  8000tl
      Fotoğraf:  
    • Yazan: rasistaken
      Merhaba dostlarım. Cümleten iyi akşamlar dilerim. Dün bir konu açmıştım Jetta ile alakalı. Ekonomik durumumdan dolayı biraz para gerekli olduğu için arabamı takas+para ile satmak istiyordum. Bugün bir araç buldum. Konuştuk ve anlaştık. 2014 1.4 TSI ACT 140PS DSG F1 132.000 kmde bir arabası var arkadaşın. Fiyatı da gayet uygun geldi bana. Emsallerine baktığım kadarıyla. Malum sitede ilan fiyatı 75.500 gözüküyor. Yarın almaya gideceğim diye düşünüyorum ve size de danışmak istedim. Araçta 26.000 hasar kaydı var. Sorduğumda ise verdiği cevap tam olarak böyle. "Sol ön çamurluk değişik sağ ön çamurluk boyalı sol arka camurluk boyalı hasarı sol ön camurlukta. Yandan darbe almıs jant amörtisör teker bilyası falan ön takım değişmiş ondan dolayı gelıyo hasar" Motora ve şaseye dokunulmamış bilgisini aldım. Sizce nasıl dostlarım?
    • Yazan: rasistaken
      Merhaba dostlarım. İyi akşamlar dilerim herkese öncelikle. Kısa bir süre önce 2016 model 1.2 TSI Comfortline paket Golf almıştım fakat ekonomik nedenlerden dolayı satmak zorundaydım. Bir arkadaş ile takasa girmeyi düşünüyorum. Arabası 2012 model 1.4 TSI Comfortline paket bir Jetta. Üste makul bi para alacağım. Sorum daha önceden veya şu an Jettası olanlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Ne gibi farklılıklar yaşarım? Şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: serhatas
      Merhabalar aranıza yeni katıldım. Tecribeli arkadaşlara bir sorum olacaktı. Golf7 aracım anahtar pil uyarısı veriyordu, pili değiştirdim uyarı gitti. Birkaç gün sıkıntısız kullandım. 2 gün sonra anahtar çalışmadı. Manuel olarak kapı açılıyor ve araba çalışıyor. Yedek anahtar da sağlam. Düşünüyorum ki beyni silindi. Tekrar nasıl senkronizasyon yaparım yardımcı olursanız sevinirim. Pil dolu anahtar üstündeki kırmızı lamba da yanmıyor.