Anahtar çizigi

yahya123

Üye
İsim
Yahya
Merhabalar arkadaslar dün sabah hastanenin bahcesinde arabanin sag on kapidan sag arka kapisina kadar anahtar ile cizildigini farkettim beynimden vurulmusa dondum ne kimsenin yerini gaspettim nede yanlis parkettim araci kimseye zarari olmayan biryerde yaklasik 5 dk icerisinde bu olay oldu anahtarla cizilen yer tirnakla hissedilir boyutta bi cizik bu cizigi acaba nerede yaptirabilirim bana kaca mal olur boya yapilmasini istemiyorum acikcasi satarken sorun olmasindan ziyade kendim sevmiyorum boya yapilmasini istanbul avrupa yakasinda bu isin ehli tanidiginiz bir arkadas varsa bana yardimci olabilirmisiniz simdiden tesekkur ederim irt no 05394547174

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun Yahya bey..çok üzücü bir olay..maalesef bizlerde bu toplumun birer ferdiyiz, ne yapalım..büyük geçmiş olsun..

Adam ben bu arabanin aynini satin almak icin ne yapabilirim diye dusunmek yerine bu arabanin sahibi de zarara ugrasin diye dusunuyor nasil hastalikli bir dusunce yapisinin gelistigine bakar misiniz ?

Yapan kişiyi hatırlayamıyorum şu an için, kendisini detailing turkey.net te görmüştüm. Çiziği boya ile karıştırılmış dolgu ile doldurup,  ince zımpara, pasta, polisaj ile eski haline getiriyor.

Yapan kişiyi hatırlayamıyorum şu an için, kendisini detailing turkey.net te görmüştüm. Çiziği boya ile karıştırılmış dolgu ile doldurup,  ince zımpara, pasta, polisaj ile eski haline getiriyor.
Dogru soyluyorsun bende ozamanlar görmustum pek incepemedim bakalim dogus veya avekten biraz rötus boyasi alip kendim deniyecegim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun hocam. Çiziğe göre değişebilir sanırım problem. Fotoğraf atma şansınız var mı yaptırmadıysanız?

Geçmiş olsun hocam aynı sorunu bende yaşadım ve benimde kaput bilerek ve isteyerek 5-6 kez aynı yeri çizmişler. Artık kimsenin kimseye saygısı kalmamış. Çözüm bulursanız banada bilgi verirmisiniz.

IMG_0008[1].JPG

@yahya123 Geçmiş olsun hocam. Ümraniyede Tokyo Garaj (salih Bey) var. Kendisine internetten, detailturkey.net ten ulaşabilirsiniz. Bence tam aradığınız kişi.

Geri
Üst Alt