İçeriden kapı kilitleme tuşu

ygtekn

Yeni Üye
İsim
Yiğit
Arkadaşlar 2012 golf 7 1.4 tsi comfortline aracımı 4 gün önce alarak aranıza katılmış oldum. Bundan sonra sürekli forumu takip edeceğim inşallah. Servise gidip göstermeden önce belki burada aynı arızayı yaşamış birisi olabilir diye size sorayım dedim. Şöför kapısındaki kapı kilitleme/açma tuşu çalışmıyor. Araç hareket edince otomatik kilitliyor ama içeride kilitli kalıyoruz her seferinde kilidi açmak için kapıyı açmam gerekiyor :D  başına böyle birşey gelen var mı acaba ? 

Hocam hayırlı olsun. Kazasız belasız binersiniz inşallah. Vag-com ile bir kontrol edilse belkide arızayı söyleyebilir.

Arkadaşlar 2012 golf 7 1.4 tsi comfortline aracımı 4 gün önce alarak aranıza katılmış oldum. Bundan sonra sürekli forumu takip edeceğim inşallah. Servise gidip göstermeden önce belki burada aynı arızayı yaşamış birisi olabilir diye size sorayım dedim. Şöför kapısındaki kapı kilitleme/açma tuşu çalışmıyor. Araç hareket edince otomatik kilitliyor ama içeride kilitli kalıyoruz her seferinde kilidi açmak için kapıyı açmam gerekiyor :D  başına böyle birşey gelen var mı acaba ? 
Aracınız hayırlı olsun hocam. Aramıza hoş geldiniz. 

Aşağıya yazdıklarımı akşam ya da karanlıkta kontrol eder misiniz.

Kilit tuşunun ışıkları yanıyor mu, yanıyorsa camları kapatıp açtığınızda kilit tuşunyn ışık seviyesinde anlık azalma oluyor mu ?

Tuş arızalı ise çözüm burada

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilginiz için teşekkürler kontrol edip yazacağım

@MSE hocam kontrol ettim ışığı yanıyor kapıyıda kilitliyor tek sorun açmıyor. Kilitlemeye basınca ses geliyor kilitliyor yalnız açma tuşu çalışmıyor. 

Geri
Üst Alt