Golf 7 kaza

@yusufacs kaput çamurluk tampon ve ön takımda değişen parçalar işçilik dahil 15500 tl hocam tamamen orjinal parçalar yetkili doğuş servisinde yapıldı.

Çok geçmiş olsun , aracınız iyi yapılmış gözüküyor , ama hatırladığıma göre hava yastığı sensörleri de o civarlarda olmalı , hava yastığınız açmadı mı?

@yusufacs kesinlikle şart ve kaskonun kapsadığı maddelerde çok önemli iyice okunarak imzalayın

Geçmiş olsun. 

Yetkili serviste yaptırmak yerinde bir karar olmuş. Allah tekrarını yaşatmasın.

Sağlıklı günler dilerim. 

Hayırlı geceler arkadaşlar aracımda yapılan işlemleri sizlerle paylaştım 15 bin hasar kaydı mevcut sizlere sorum şu aracımı satışa çıkarsam satış fiyatı ne olur bu tramerle 2017 TDI DSG COMFORTLINE IŞIK PAKET GERİGÖRÜŞ KAMERASI EKSTRALI ARACIM 8500 km de ocak 2018 trafiğe çıkışlı 

@MuratBinaoglu pek anlamadığım için bir ikinci el değer sitesine baktım. Boyasız araç için 126, sizin aracınız için 116 gibi bir değer vermiş ki bence çok saçma, bu kaza 10bin lira değer kaybı yaratmamalı diye düşünüyorum. 

Tekrardan Geçmiş Olsun Hocam. Serviste orjinal olarak onarım girmesi iyi bir tercih olmuş. Satış rakamı olarak net birşey söyleyebilmek hele hele şu aralarda piyasa için doğru olmaz. Lakin emsallerine göre fiyatı düşmüş olacağı kesindir. Bence acele etmeyin satış için binmeye devam edin bir müddet daha. Iyi Forumlar

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt