Golf 7 çift u led sorunu

billurcu_87

Yeni Üye
İsim
Özkan
bir şey danışmak istiyorum. Geçen hafta Golf 7 için u led far taktım .ekranda arıza lambası yanıyor sağ ve sol farları kontrol edin diye.bugün sanayiye gittim farın beyni ampulle uyum sağlamıyormuş o yüzden arıza yakar dedi elektrikçi. Beyni değişti.Birde ampul fazla aydınlatmıyor diye ampulleri de değiştik. Ama bunlara rağmen halen arıza yanıyor. Geç olduğu için bende her zaman çıkamadığım için iş c.tesiye kaldı.hem param hem de zamanım gitti ama sorun halen çözülmedi.morel sıfır sizce sorun ne olabilir?yardımcı olursanız sevinirim.hayırlı günler

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@billurcu_87 hocam eski beyini geri takın bence zamanla o uyarı sönüyor tabi ne marka kullandığınızı bilmiyorum, ben başlarına ekşimek için photon aldım, 3-4 defa verdi uyarıyı, stop edip tekrar çalıştırınca düzeldi

Bende de aynı sorun var... Aracımın önce ki sahibi kaza yapmış u led far yerine normal far takılmış sürekli bana farları kontrol edin diyor. Uzunlar da çalışmıyor. Ben u led i nerden bulayım da takayım 3 bin tl... Yok mu çözümü 

@billurcu_87 sizinle araçta ki sistemleri takas edelim.. Benim aracımın sistemi u led ama normal far var sanırım sistem normal ama u led takılı 

Geri
Üst Alt