Birkaç sorum var.

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
1.Soru: Golfde bulunan eğlence ekranını güncellemek mümkün mü ? güncelleniyorsa nasıl ve nerden ? 

20180718_173411.jpg

2.Soru: Jant'a yapıştırıcı damladı aynı bu şekilde,damladığı anda silmedim fakat sonradan bu halde kaldı bir kaç yapıştırıcı sökücü denedim ama çıkmadı, çıkmadığı gibide hafiften zarar vedim janta.
Başına böyle olay gelipte kurtulabilen var mı ?

20180718_180916.jpg

3.Soru: Bakımına 310 gün kaldı...Ben bu 310 günü beklemeden yaptırsam sıkıntı olur mu ?
   Nerede yaptırsam daha iyi olur ? Volkswagen servisi mi ? yoksa herhangi bi servise yaptırmak doğru olur mu ? 
20180718_173349.jpg

Sorularım bu kadar cevap verecek olanlara teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1- Yazılım güncellemeleri serviste oluyor hocam.

2- Direkt olarak sökücü adı bilemiyorum fakat aseton veya kolonya benzeri bir şeyler biraz sert şekilde bastırarak çıkar diye düşünüyorum. Benzeri lekeler beyaz aracımın boyasına gelmiştir. Asetonla bastıra bastıra temizlemiştim.

3- O rakamlar otomatik rakam hocam. Yani vag kablosuyla kendiniz bile sıfırlarsınız. Yani düzenli bakım yaptırdığınız sürece o sürenin pek önemi yok. 

Arkadaşın dediği gibi ne tür bir yapıştırıcı döküldü onu söylesen daha iyi olur.

bakıma gelince servis eğer garantin var ise en doğrusu garantin yok ise iyi niyet garantisi istiyorsan yine servis (aracın dsg ise) 

manuel ve garantin bitti ise dışarda sağlam bir ustaya yaptırabilirsin.

Ayrıca 310 gün daha yeni yaptırmış gibisin çok km mi yapıyorsun hocam neden bakım ı erken yaptırmak istiyorsunuz?

1- Yazılım güncellemeleri serviste oluyor hocam.

2- Direkt olarak sökücü adı bilemiyorum fakat aseton veya kolonya benzeri bir şeyler biraz sert şekilde bastırarak çıkar diye düşünüyorum. Benzeri lekeler beyaz aracımın boyasına gelmiştir. Asetonla bastıra bastıra temizlemiştim.

3- O rakamlar otomatik rakam hocam. Yani vag kablosuyla kendiniz bile sıfırlarsınız. Yani düzenli bakım yaptırdığınız sürece o sürenin pek önemi yok. 
Aseton ve kolonyayı çok kez denedim maalesef çıkmadı. Bilgi için teşekkürler hocam o zaman en kısa zamanda bakıma götüreyim çıksın aradan.

Arkadaşın dediği gibi ne tür bir yapıştırıcı döküldü onu söylesen daha iyi olur.

bakıma gelince servis eğer garantin var ise en doğrusu garantin yok ise iyi niyet garantisi istiyorsan yine servis (aracın dsg ise) 

manuel ve garantin bitti ise dışarda sağlam bir ustaya yaptırabilirsin.

Ayrıca 310 gün daha yeni yaptırmış gibisin çok km mi yapıyorsun hocam neden bakım ı erken yaptırmak istiyorsunuz?
Yapıştırıcı olarak tam markasını hatırlamıyorum ama lastikteki paraçyı en sağlamından yapıştıracak kadar sağlam bi yapıştırıcıydı.
Aracım DSG garantisi devam ediyor. Teşekkürler bilgi için.
Yok yeni yaptırmadım. Arabayla Türkiye'ye tatile gidip tekrar geri döndüm yaklaşık 2000 kilometre yaptım. Belki ondandır. Yurtdışında yaşıyorum o yüzden.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Garantisi devam ediyormuş kesinlikle Servise git belki daha uygundur burda servis özellikle vw çok pahalı hocam😀

Geri
Üst Alt