Artık bizde golf Sahibi bir üyeyiz [emoji4]

Aracınız hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız sürüşlere. Ekstra opsiyonla alınıyor çift j farlar. Ya da replika alabilirsiniz. 

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Çift j farlar için led mid ön far opsiyonunu almak gerek. Bundan sonra far değişim yoluna giderek çift j görünüme kavuşabilirsiniz.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Farlar için biraz geç kaldınız, bundan sonraki yöntem replika 

Güle güle kullanın. 1.0 seçmediğinize sevindim doğrusu. Farlara hiç dokunmayın bence.

şimdi aynı soruya bende kafayı takmıştım aracı ilk aldığımda.

tamam kabul  viraja  duyarlı led farlar yok! şahsi olarak ihtiyacımda yok buna. zaten opsiyonun esas para eden kısmı bu. fark verip extra donanım olarak almazdım (şahsi tercih) 

ama içte kalan j kısımlar aslında altyapısı hazır olan ama sadece elektrik bağlantısı kesilmiş gibi duruyorlar sanki?

dışlarda yanan gündüz j ledler ile içerde kalan j ler arasında morfolojik /anatomik bir fark yok gibi geliyor bana ?

neyse forum ustadları yok diyorsa yoktur!

@Hasan Yıldız

hayırlı olsun. 

sıfır golfte sunroofsuz highline pek tercih eden olmaz aslında!

benim  tercihimle  örtüşen  sizi görmüş olduk

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Çift j farlar için led mid ön far opsiyonunu almak gerek. Bundan sonra far değişim yoluna giderek çift j görünüme kavuşabilirsiniz.
zaten ledmid ismi bu farlarında ...

highlinde standart gelen PXA kod isme sahip bu bumidled farlar yerine bayide sipariş geçerken PXB ekletmek gerekiyor . o zaman çift j ve virajlara duyarlı midled geliyor.

not:bu bilgileri bu forumun yazılmış çizilmiş eski sayfalarından öğrendik tabi. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese ayrı ayrı teşekkürler Allah kimseye kaza bela vermesin İnşaallah.

Farlar konusunda sadece çift j olacak ve viraja duyarlı olacak diye de opsiyon ekletmezdim.

Teşekkürler bilgileriniz için en güzeli oem [emoji4]

[mention=4612]savatage[/mention]

Cam tavan çok gerekli gördüğüm bir opsiyon değil bu yüzden tercih sebebi hiç olmadı. Bundan önce de Passat almıştık yine tercih sebebi olmamıştı.

Sizce R line rozet alsam çamurluk için hoş olur mu ? Ya da önerebileceğiniz araca yakışacak küçük dokunuşlarla neler yapılabilir.

Birde herhangi bir firma ile görüşüp yazılım atıp +hp/+Nm almamızın bi faydası olur mu yakıt/performans açısından [emoji4]

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hayırlı olsun Hocam.
Kazasız belasız Güzel günlerde Kullanmanız dileğiyle...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaten ledmid ismi bu farlarında ...

highlinde standart gelen PXA kod isme sahip bu bumidled farlar yerine bayide sipariş geçerken PXB ekletmek gerekiyor . o zaman çift j ve virajlara duyarlı midled geliyor.

not:bu bilgileri bu forumun yazılmış çizilmiş eski sayfalarından öğrendik tabi. 
Bilgi için teşekkürler ben led mid opsiyonunu adaptif çift j olarak biliyordum. 

Aracınız hayırlı olsun.

Kazasız belasız kullanmanız dileği ile.

Geri
Üst Alt