Replika Golf 7.5 Kayan Stop Hayırlı Olsun

Bu arada enderde normal led stoplar 4.430 lira yeni nesil 7.5 kayan led stop ürünü satışta yok yada ben göremedim.

Merhaba 

aliexpress te dolaşırken denk geldi forumdan bir arkadaş almış ve geri bildirim e bu fotoyu eklemiş kendisi burdamı acaba bize referans olsun :)

D11C4EDD-4F1B-439C-966B-312E1C4BDB9F.jpeg

Bende taktırdım 2.300 tl aldım taiwan marka şuan cok iyi bi sıkıntısı yok orjinalle birebir aynı tek sıkıntısı kaza anında tedariğinin oldukça zor olması onun harici sıkıntı yaşamazsınız taktırın gitsin

Herkese merhaba,  7.5 in taiwan olanından bende taktırdım golf 7 aracıma, takınca çalışmadı arıza lambası yandı kodlama gerekti kodlayıncada parkları açınca stoplar 4sn sonra yanıyor. böyle bir durumla karşılaşan varmı. birde frene basınca. 3. stopla birlikte led stop lambaları  aynı anda yanıyor sıkıntı yok. ama frenden ayağımı çekince 3. stop hemen sönüyor. led fren lambaları 0.5 sn sonra sönüyor.  bir tuhaf çalışıyor. bu durum canımıda çok sıktı.  önerisi olan varsa yardım bekliyorum.

Herkese merhaba,  7.5 in taiwan olanından bende taktırdım golf 7 aracıma, takınca çalışmadı arıza lambası yandı kodlama gerekti kodlayıncada parkları açınca stoplar 4sn sonra yanıyor. böyle bir durumla karşılaşan varmı. birde frene basınca. 3. stopla birlikte led stop lambaları  aynı anda yanıyor sıkıntı yok. ama frenden ayağımı çekince 3. stop hemen sönüyor. led fren lambaları 0.5 sn sonra sönüyor.  bir tuhaf çalışıyor. bu durum canımıda çok sıktı.  önerisi olan varsa yardım bekliyorum.

Kodlamada sorun olduğunu düşünüyorum

@mutlubey17 cevap için teşekkürler. montaj yapan kişide kodlamadan olabilir dedi ama tam olarak hangi kısım olduğunu bulamadı 

Geri
Üst Alt